Maria Jeleniewska w bikini zachwyca na wakacjach. Fanom odjęło mowę: "Wow" [FOTO]

Maria Jeleniewska zachwyciła internautów zdjęciową relacją z wypoczynku w Egipcie. 20-letnia tiktokerka na jednej z fotografii pozuje w skąpym bikini. Fanom odjęło mowę: "Wow" - piszą.

Maria Jeleniewska – kim jest?

Maria Jeleniewska jest jedną z największych gwiazd polskiego Internetu. 20-letnia influencerka zdobyła rozpoznawalność dzięki filmikom, które regularnie zamieszcza na TikToku. Jej profil w popularnym serwisie zgromadził dotychczas ponad 13 milionów obserwujących. Internetowa celebrytka uwielbia podróżować po świecie. W ubiegłym roku było głośno o jej nieudanych wakacjach na Hawajach, ponieważ większość wyjazdu – z powodu braku odpowiednich informacji – spędziła na kwarantannie.

Maria Jeleniewska na wakacjach

20-latka jest aktywna nie tylko na TikToku, ale również na Instagramie. Jej internetową bibliotekę zdjęć śledzi na ten moment przeszło 830 tys. użytkowników sieci, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Niedawno tiktokerka wybrała się ze swoim partnerem w podróż po świecie. Para odwiedziła już w te wakacje Wiedeń, Paryż oraz Egipt. Maria podczas błogiego wypoczynku nie zapomina o fanach, którym wciąż przesyła relacje ze swoich letnich wojaży.

Maria Jeleniewska w bikini

Maria Jeleniewska zamieściła na Instagramie zdjęciowe podsumowanie urlopu w Egipcie. Na wakacyjnych migawkach możemy zobaczyć tiktokerkę w towarzystwie partnera. To nie wszystko, bo największą uwagę obserwatorów przykuła fotografia, na której 20-letnia gwiazda Internetu pozuje w żółtym i skąpym bikini. Odważne zdjęcie młodej influencerki w ekspresowym tempie zainteresowało jej fanów, którzy pospieszyli z pisaniem komplementów:

Piękna

Boska

Śliczna

Super zdjęcie!

Wow

– czytamy w sekcji komentarzy.

Przesuń w prawo.

Klaudia Halejcio seksownie wygina się w bikini. Fani zanoszą się śmiechem [WIDEO]
Klaudia Halejcio wrzuciła do sieci nagranie, na którym seksownie pręży ciało w kusym stroju kąpielowym. Internauci zareagowali gromkim śmiechem. 31-letnia aktorka po raz kolejny udowodniła, że ma do...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Maria Jeleniewska w bikini zachwyca na wakacjach. Fanom odjęło mowę: "Wow" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze