hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marina Łuczenko na "ciążowej sesji" foto. Towarzyszyli jej mąż i syn

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się na Instagramie, że - wraz z całą rodziną - wzięła udział w klimatycznej sesji fotograficznej. Pokazała też kulisy powstawania intymnych kadrów.

Marina Łuczenko-Szczęsna. Fot. AKPA
Marina Łuczenko-Szczęsna. Fot. AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna i ciąża

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Już wiadomo, że żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego niebawem urodzi córkę. Tym samym syn pary – Liam – zostanie starszym bratem! Wiadomość o tym, jaka jest płeć, pojawiła się na Instagramie piosenkarki.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Właśnie ujawniła płeć drugiego dziecka Wojciecha Szczęsnego
Marina Łuczenko-Szczęsna ujawniła płeć drugiego dziecka. O tym, że jest w ciąży, żona Wojciecha Szczęsnego poinformowała w marcu tego roku. Teraz wiadomo już, czy 6-letni Liam będzie miał brata, czy siostrę.

Marina Łuczenko należy do grona gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych. Gwiazda pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej codzienne życie. Obecnie dni wypełniają jej przygotowania do powitania córeczki na świecie. Na pamiątkę drugiej ciąży 34-latka zdecydowała się wziąć udział w sesji fotograficznej. Do kadrów – wraz z nią – pozowali również jej mąż i syn.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem na nowym wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała się przed obiektywem aparatu, mając na sobie strój odsłaniający ciążowy brzuch. Na opublikowanym nagraniu widać m.in., jak wszyscy czule gładzą krągłości.

Marina Łuczenko wygląda kwitnąco! Nie dziwią więc komentarze pozostawione pod wspomnianym postem:

Cudo! Pięknie wyglądasz, Marina.

Rodzinka z klasą. Niech inni celebryci biorą z Was przykład.

Przecudna sceneria i piękna rodzinka.

Cudowna sesja, dużo zdrówka.

Marina Łuczenko-Szczęsna odlicza czas do porodu. Grono gwiazd w ciąży dumnie reprezentują również m.in.: Marcelina Zawadzka i Joanna Ibisz. Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Oceń ten artykuł 0 0