Marina pokazała szalony taniec syna. Wideo to hit internetu! Fani: "Ale dzikie tańce" [WIDEO]

Marina zamieściła na Instagramie nagranie z synkiem w roli głównej. Filmik podbija sieć. Chłopiec pokazuje swoje taneczne umiejętności, a internauci nie mogą oderwać od niego wzroku!

Liam Szczęsny w szalonym tańcu

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie filmik z Liamem w roli głównej. Syn Mariny i Wojtka Szczęsnego natychmiast zachwycił internautów, a wideo stało się prawdziwym hitem! To nie pierwsze tego typu osiągnięcie chłopca. Liam Szczęsny skradł już serca internautów na całym świecie po tym, jak kamery uchwyciły moment, kiedy Wojtek Szczęsny pocieszał płaczącego synka po przegranym meczu na mundialu w Katarze. Materiał wideo trafił do sieci, a kibice z całego świata natychmiast pokochali uroczego 4-latka.

Liam ponownie podbił serca internautów w najnowszym filmiku, jaki zamieściła jego mama na swoim Instagramie. Chłopiec pokazuje na nim swoje taneczne zdolności na chodniku. Od jego wygibasów nie można oderwać wzroku! Liam w swój układ wkomponował nawet… breakdance. Momentami widać też, że w tanecznym szaleństwie towarzyszy mu Wojtek.

Internauci zachwyceni

Internauci dosłownie oszaleli na punkcie wideo. Nagranie zgromadziło kilkadziesiąt tysięcy instagramowych „serduszek” i mnóstwo komentarzy – również od gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy są zachwyceni talentem Liama, a część z nich żałuje jedynie, że nie widać wyraźnie Wojtka Szczęsnego, który tańczy razem z synem.

Kocham
Chodzi jak Tatuś na Mundialu w Katarze
Człowiek wielu talentów
Na jakieś zajęcia tańca niech Liamek idzie
Jak słodziak
Haha, skąd Liamek ma tyle energii?
Liam tańczy lepiej niż ja
Boski
Ale dzikie tańce
Liam - historia o tym, jak zostać piłkarzem
Liam to mały agent. Szkoda, że nie widać co Wojtek tam z boku wyprawia
Ten filmik to złoto
Mistrz
Genialny
Uważam że tego układu powinni uczyć w szkołach tańca, mały potrafi zrobić dobre show 

– piszą w komentarzach internauci.


Marina publikuje zdjęcia ze "ścianki". Fani: "A mówią, że ideały nie istnieją" [FOTO]
Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się nowymi kadrami. Fani nie mogą się napatrzeć! "Ty zawsze pięknie wyglądasz! Nieważne czy dres, czy suknia" - piszą internauci.


Liam Szczęsny kopie piłkę na boisku z tatą. Nagranie małego piłkarza podbija serca internautów! [WIDEO]
Ojciec polskiego reprezentanta Wojciech Szczęsnego również był piłkarzem. Aby więc kontynuować rodzinną tradycję, bramkarz stara się zarazić swojego syna Liama miłością do...

 

Oceń ten artykuł 0 0