Mariusz Pudzianowski zamiast wakacji ma żniwa. Strongman nagrał filmik z kombajnu

Mariusz Pudzianowski to niezwykle pracowity człowiek. Teraz gdy większość gwiazd odpoczywa na wakacjach, on rozpoczął żniwa. Do sieci trafił filmik, w którym strongman pokazuje jak radzi sobie za kierownicą kombajnu.

Nietypowe wakacje Pudzianowskiego

Wakacje to okres, który dla większości z nas kojarzy się z upragnionym odpoczynkiem. Jeśli myślimy o tym, jak wakacje spędzają gwiazdy, to tym bardziej mamy przed oczami wizję ciepłych plaż i błogiego wypoczynku. Mariusz Pudzianowski ma jednak sporo pracy.

Trzeba przyznać, że Mariusz Pudzianowski to człowiek wielu talentów. Oprócz bycia wielokrotnym zwycięzcą zawodów Strongman, 43-latek ma w swoim dorobku także występy jako rugbysta i zawodnik mieszanych sztuk walki. Teraz pokazał nam, jakim jest rolnikiem.

Mariusz Pudzianowski na żniwach

 

Mimo upału dochodzącego do 37 stopni Mariusz nie odpuszcza i zbiera zboże, prowadząc swój kombajn. Nagranie ze żniw opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak sam mówi, wielu twierdziło, że tylko przesiaduje na siłowni, teraz udowadnia im, jak bardzo się mylili.

35-37 stopni Celsjusza, żniwa 2020. Jedziemy - samo się nic nie zrobi. 10 hektarów tylko do zrobienia dzisiaj. Tak jak widać: gorąco, nie gorąco, a w kombajnie zbożowym trzeba siedzieć. Aby do wieczora, aby do 18:00

Jak widzimy, Mariusz Pudzianowski wyznacza sobie ambitne cele także poza światem sportu. Nie wiemy jak dużo jeszcze hektarów ma do zebrania, ale może dowiemy się tego na kolejnych filmach. Niedawno gwiazdor KSW udostępnił też film, na którym pokazał, jak w jego ogrodzie wyglądają zbiory wiśni. Trzeba przyznać, że Mariusz wydaje się być dobry we wszystkim, za co się zabierze.

 

View this post on Instagram

Trening sam się nie zrobi ‍‍‍‍‍‍

A post shared by Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial) on

Mariusz Pudzianowski opublikował dziwną fotografię. "Czy ja widzę trzecią nogę?" - pytają fani
"Pudzian" jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i pokazuje, że ma spory dystans do siebie. Często na instagramowym profilu strongmana pojawiają się fotografie z przeszłości oraz memy, przygotowane przez fanów gwiazdora. Tym razem...

Oceń ten artykuł 0 3