KSW 33 Road to Wembley: Pudzianowski, Falcao, Thompson oraz Cooper na gali w Londynie!

Federacja KSW już 31 października zorganizuje swoją pierwszą galę poza granicami Polski. KSW 33 Road to Wembley odbędzie się 31 października w słynnej hali The SSE Arena, Wembley w stolicy Wielkiej Brytanii. W głównych walkach kibice zobaczą Mariusza Pudzianowskiego i Marcina "Różala" Różalskiego.

Jak podał portal polsatsport.pl KSW ogłosiła kolejne, znane polskiej publiczności nazwiska, które pojawią się na londyńskiej gali. Będą to: Maiquel Falcao, Oli Thompson oraz Brett Cooper!

 

W walce wieczoru gali KSW 33: Road to Wembley kibice zobaczą byłego pięciokrotnego mistrza świata strongmanów Mariusza Pudzianowskiego. W Londynie do klatki KSW powróci też jedna z najbardziej barwnych gwiazd Federacji KSW – Marcin "Różala" Różalski. Różala po raz ostatni walczył w październiku 2014 roku, kiedy z powodu kontuzji musiał uznać wyższość Petera Grahama. Kibice będą mogli podziwiać także walkę jednego z największych młodych talentów w Federacji KSW - Mateusza Gamrota.

Gala KSW 33: Road to Wembley, odbędzie się 31 października w Londynie. Bilety na to wydarzenie można już nabywać na eBilet.pl i TeamPlayerWeb.com.

Federacja KSW to największa organizacja MMA w Europie. Przez ponad dziesięć lat KSW zdobywało największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce. Przy olbrzymim zainteresowaniu fanów, w tej części Europy odbywały się najbardziej spektakularne wydarzenia w sportach walki na świecie. W setkach pamiętnych pojedynków występowały największe gwiazdy tego sportu w Europie.

Oceń ten artykuł 8 0

Ogólna ocena KSW 33 Road to Wembley: Pudzianowski, Falcao, Thompson oraz Cooper na gali w Londynie! to: 100% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze