Marta Chodorowska w błyszczącej sukience. Dawno nie pozowała w tak kokieteryjnym wydaniu! "Dech zapiera" [ZDJĘCIA]

Marta Chodorowska wie, jak "rozbudzić" Instagram! Aktorka znana z ról w takich serialach, jak: "Ranczo", "Pierwsza miłość" czy "M jak miłość" pochwaliła się dwoma kadrami powstałymi podczas zmysłowej sesji. W takiej odsłonie gwiazda nie pokazywała się już dawno!

Marta Chodorowska na Instagramie

Marta Chodorowska w ostatnim czasie zyskała wielu… „wrogów”! Piękna aktorka zasiliła bowiem szeregi obsady „M jak miłość”, wcielając się w postać Julii – kochanki Andrzeja (Krystian Wieczorek). To właśnie z nią adwokat zdradził swoją żonę – Magdę – (Anna Mucha), a następnie okazało się, że „skok w bok” przyniósł poważne konsekwencje. Julia zakomunikowała bowiem Andrzejowi, że jest z nim w ciąży!

Chociaż sama postać Julii jest nie bardzo lubiana przez fanów „Emki”, to już odtwórczyni tej roli zbiera mnóstwo komplementów za fantastyczną grę aktorską. Sama Chodorowska nie zamierza jednak spoczywać na laurach i chętnie bierze udział w coraz to nowych projektach. Napięty „aktorski” grafik nie przeszkodził jej jednak w zrealizowaniu kolejnego punktu, jakim było wzięcie udziału w zmysłowej sesji fotograficznej. Efektem gwiazda podzieliła się na Instagramie, publikując dwa kadry prosto zza kulis. Cekinowa sukienka w kolorze butelkowej zieleni, a także wyrazisty makijaż i długie kolczyki – właśnie w takim wydaniu Chodorowska stanęła przed obiektywem! Drugi kadr z kolei ukazuje serialową Julię z „Mjm” w zmienionej pozycji oraz w innej kreacji. Od obu ujęć nie sposób oderwać wzrok!

Przesuń w prawo.

Marta Chodorowska komplementowana w sieci

W ostatnim czasie Marta Chodorowska na Instagramie prezentowała się raczej w zdecydowanie mniej formalnym wydaniu. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcia aktorki zwróciły uwagę internautów, którzy nie mogli przejść obok nich obojętnie – w komentarzach szybko zaroiło się od pochlebnych słów:

Szyk, klasa, seksapil.

Ale bosko wyglądasz, zjawiskowo.

Efekty już widać. Piękna kobieta. Niezmiennie.

Dech zapiera; tylko patrzeć i podziwiać.

Marta Chodorowska – filmy, seriale i programy

Marta Chodorowska może pochwalić się długą listą produkcji, w których brała udział. Znajdują się na niej takie filmy i seriale, jak m.in.: „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Ranczo”, „Tylko miłość”, „Barwy szczęścia”, „Usta usta”, „Na Wspólnej”, „Korona Królów” i wiele innych. Od 2017 roku występuje także w „Pierwszej miłości”.

Marta Chodorowska należy do grona gwiazd ceniących swoją prywatność. W mediach można znaleźć informację na temat jej syna – Władysława, który przyszedł na świat w 2014 roku. Aktorka unika jednak publikacji, na których twarz jej pociechy byłaby widoczna.
Obecnie konto Marty Chodorowskiej na Instagramie śledzi już ponad 40 tysięcy internautów. Należycie do tego grona?

Miłosne zawirowania w "M jak miłość". Magda nie oprze się Andrzejowi? Zaskakujące sceny w siedlisku!
W nowych odcinkach "M jak miłość" będzie się działo! Streszczenia dostępne w sieci wskazują na przełom w relacji Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co dokładnie wydarzy się w...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Marta Chodorowska w błyszczącej sukience. Dawno nie pozowała w tak kokieteryjnym wydaniu! "Dech zapiera" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze