Marta Karpińska bez biustonosza. Gorące zdjęcia z wakacji rozgrzały internautów: "Wyglądasz obłędnie"! [FOTO]

Marta Karpińska kilka lat temu pojawiła się w telewizji i błyskawicznie zyskała spore grono fanów. Wielbiciele uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem", którą część widzów z pewnością pamięta też z roli wodzianki u Kuby Wojewódzkiego, regularnie sprawdzają, co u ich ulubienicy. Ostatnio fotomodelka wybrała się na bajeczne wakacje.

Marta Karpińska pozdrawia z bajecznych wakacji

Marta Karpińska nie przestaje zachwycać. Tym razem pojawiła się w obłędnej stylizacji na tle bajecznych dekoracji. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła wypocząć na Cape Verde. W jej instagramowej galerii znajdziemy relację z podróży, jednak to niezwykle zmysłowa stylizacja z głębokim dekoltem zwróciła szczególną uwagę internautów. Gorące zdjęcia, na których Karpińska śmiało eksponuje swoją kobiecość zrobiła ogromne wrażenie na fanach. Do słonecznych zdjęć dodała krótki komentarz:

Pozdrowionka z Wakacji. Pogoda jednak nam dopisała na Cape Verde wyspie Sal, bardzooo nas to cieszy. Hasło przewodnie tutaj to „NO STRESS” i tym właśnie podążamy - przyznaje piękna fotomodelka.

Marta Karpińska odsłania wdzięki na Instagramie

Na reakcję internautów nie trzeba było zbyt długo czekać. Pod zdjęciami z bajecznych wakacji błyskawicznie pojawiły się tysiące serduszek i dziesiątki komplementów. Wierni fani uczestniczki "Gogglebox" nie szczędzili komplementów - zarówno dla urody fotomodelki, jej stylizacji, jak i miejsca, w którym postanowiła się zrelaksować w czasie wakacji.

Martuniu wyglądasz obłędnie!

Świetnie

Mega

Cudnie

Piękna

Ogień

Wyglądasz fantastycznie!

Prześliczna kobieta - zachwycają się fani uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem".

Czytaj także:

Roznegliżowana Agnieszka Kotońska pręży wdzięki nad basenem. Uczestniczka "Gogglebox" publikuje śmiałe kadry z wakacji!
Agnieszka Kotońska jest niezwykle aktywna w sieci. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" od dłuższego czasu regularnie relacjonuje swoim obserwatorom na Instagramie, jak wygląda jej codzienność. Na Instagramie...

Patrycja Szreder z mężem w negliżu. Uczestniczka "Gogglebox" publikuje romantyczny kadr z wakacji!
Patrycja Szreder od kilku lat cieszy się niemałą popularnością w sieci. Ostatnio uczestniczka "Gogglebox" wybrała się na rodzinny urlop. W jej wirtualnej galerii regularnie pojawiają sie słoneczne kadry z...

 

Oceń ten artykuł 43 87

Ogólna ocena Marta Karpińska bez biustonosza. Gorące zdjęcia z wakacji rozgrzały internautów: "Wyglądasz obłędnie"! [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 130 głosów.
Komentarze