Patrycja Szreder z mężem w negliżu. Uczestniczka "Gogglebox" publikuje romantyczny kadr z wakacji [FOTO]

Patrycja Szreder od kilku lat cieszy się niemałą popularnością w sieci. Ostatnio uczestniczka "Gogglebox" wybrała się na rodzinny urlop. W jej wirtualnej galerii regularnie pojawiają sie słoneczne kadry z wczasów. Jedna z najnowszych publikacji zrobiła niemałe wrażenie na internautach!

Patrycja Szreder romantycznie z mężem

Patrycja Szreder należy do grona najbardziej lubianych postaci pojawiających się w "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio bohaterka hitowego programu TTV dzieli się w sieci relacjami z rajskich wakacji. Wśród słonecznych kadrów pojawił się jeden, który szczególnie zwrócił uwagę jej fanów.

Piękna modelka od lat jest w szczęśliwym związku, a w lipcu 2020 roku przyszedł na świat jej synek - Aleksander. Patrycja Szreder, mimo dużej aktywności w sieci, dba o prywatność męża i niezwykle rzadko publikuje zdjęcia z ukochanym. Tym razem zrobiła wyjątek. Na jej instagramowym profilu pojawiła się niezwykle romantyczna fotografia, na którą wielbiciele uczestniczki "Gogglebox" zareagowali z ogromnym entuzjazmem. 

Piękna para

Woooow piękni

Cudowna para. Potrzeba czasu dla siebie nawzajem, przy dziecku również bo jak szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dziecko i to jest fakt! Trzeba dbać o relacje

Zazdroszczę figury

Super zdjęcie!

Uwielbiam na Was patrzeć!

Ale rzeźba! U obydwojga

Ale ty masz kobieto miód figurę. Super

Super wyglądacie 

Patrycja Szreder - bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem"

Patrycja Szreder pojawiła się w 10. edycji programu stacji TTV. To właśnie tam, zasiada przed telewizorem z przyjaciółką - Martą Karpińską - by komentować to, co oglądają. Fotomodelki niezwykle szybko zaskarbiły sobie sympatię widzów i cieszą się sporą popularnością w sieci. Nic więc dziwnego w tym, że radosne wieści z ich życia i publikowane kadry z codzienności spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem setek tysięcy internautów. 

Czytaj także:

Dominik z "Gogglebox" pokazał ukochaną w bieliźnie. Fani komentują intymny kadr: "Ale rakieta"!
Dominik Abus z "Gogglebox" stara się być w stałym kontakcie z fanami. W jego wirtualnej galerii regularnie pojawiają się nowości z codzienności. Ostatnio zamieścił na swoim Instagramie odważne...

Marta Karpińska w ultrakrótkiej mini. Uczestniczka "Gogglebox" prezentuje długie nogi w małej czarnej!
Marta Karpińska doskonale wie, jak podkreślić atuty swojej sylwetki. Fotomodelka znana m.in. z programu "Gogglebox" pokazała się fanom w obłędnej stylizacji. Na reakcję internautów nie trzeba było...

Sylwia Bomba odsłania dekolt w letniej stylizacji. Uczestniczka "Gogglebox" pokazała efekty plenerowej sesji zdjęciowej!
Sylwia Bomba cieszy się niesłabnącą popularnością. Uczestniczka "Gogglebox" jest w stałym kontakcie z fanami i regularnie rozpieszcza ich nowymi publikacjami w mediach społecznościowych. Najnowsze efekty...

Oceń ten artykuł 21 77

Ogólna ocena Patrycja Szreder z mężem w negliżu. Uczestniczka "Gogglebox" publikuje romantyczny kadr z wakacji [FOTO] to: 21% / 100%, uzyskana z: 98 głosów.
Komentarze