hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marta Manowska do nowych zdjęć nie pozowała sama. Obok: uczestnik programu "Rolnik szuka żony"!

Marta Manowska do nowych zdjęć pozowała z... uczestnikiem programu: "Rolnik szuka żony"! Wspomniana dwójka spędziła miło czas, a wszystko zostało "zatrzymane w kadrach". Wiadomo, kim jest towarzysz dziennikarki.

Marta Manowska. Fot. AKPA
Marta Manowska. Fot. AKPA

Marta Manowska i „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska to „twarz” takich programów, jak m.in.: „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Jej profesjonalizm, uśmiech oraz empatia sprawiają, że widzowie chętnie śledzą odcinki z jej udziałem. Sama dziennikarka nie zostawia ich bez najnowszych informacji także w przerwach między sezonami. Manowska aktywnie działa bowiem w mediach społecznościowych, gdzie raz po raz publikuje „smaczki”, ze swojego życia. Niedawno właśnie na Instagramie pojawiła się wieść o kolejnym przedsięwzięciu z udziałem prezenterki. Mowa o spotkaniu charytatywnym, na którym pojawił się również uczestnik jednej z edycji „RszŻ”!

Ireneusz z „Rolnik szuka żony 10” po programie

Marta Manowska chętnie pomaga innym. Gospodyni hitów TVP niejednokrotnie informowała o rozmaitych akcjach, zachęcając innych do pomocy. Tym razem zaangażowała się w wydarzenie organizowane przez fundację „Mam marzenie”. W sieci pojawiły się pamiątkowe fotografie z „kolacji marzeń”. Co ciekawe, na spotkaniu z prezenterką zjawił się jeden z uczestników 10. odsłony „Rolnika…”! Ireneusz, bo właśnie o nim mowa, był kandydatem Agnieszki.

Wyjątkowe spotkanie bohaterów „Rolnik szuka żony”

Agnieszka Kwiatkowska z programu: „Rolnik szuka żony” zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech kandydatów. Wśród nich znalazł się Ireneusz, ale finalnie nie został on zakwalifikowany przez rolniczkę do kolejnego etapu. Jednym z powodów była m.in. telewizyjna przeszłość mężczyzny. Irek przyznał się bowiem do tego, że wcześniej brał w innych randkowych formatach.

Teraz uczestnik jubileuszowej edycji „Rolnika…” spędził miło czas z Martą Manowską podczas wspomnianej kolacji w ramach aukcji charytatywnej. Kadrem wraz z prowadzącą show pochwalił się na swoim instagramowym koncie. Spodziewaliście się, że ta dwójka spotka się jeszcze po „RszŻ”?

Anna z "Rolnika..." nie ukrywa twarzy syna. Opublikowała nowe zdjęcia! "Skóra zdjęta z mamy"
Anna i Kuba z programu: "Rolnik szuka żony" niedawno zostali rodzicami. Teraz uczestniczka 10. edycji show pochwaliła się nowymi zdjęciami z synem. Twarz malca jest doskonale widoczna!

Oceń ten artykuł 0 0