hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marta Manowska zachwyciła białą kreacją. Internauci nie mogą oderwać wzroku! "Anioł"

Marta Manowska opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Prowadząca program: "Rolnik szuka żony" pozowała do nich, mając na sobie biały zestaw. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich kadrów! "Anioł" - można przeczytać w komentarzach.

Marta Manowska. Fot. AKPA
Marta Manowska. Fot. AKPA

Marta Manowska i „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to program cieszący się sporą popularnością. Do tej pory widzowie zobaczyli już 10 edycji! Najnowsza z nich zakończyła się jesienią ubiegłego roku. Finał był emocjonujący, a odbiorcy dowiedzieli się, które pary przetrwały. Najnowsze informacje w sprawie duetów z „RszŻ 10” są bardzo optymistyczne. Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski niedawno zostali rodzicami! Na pociechę czekają z kolei Waldemar Gilas i jego partnerka: Dorota.

Waldemar z "Rolnika..." tak dowiedział się o ciąşy Doroty. "Niespodzianka"
Uczestnicy 10. sezonu programu: "Rolnik szuka şony" szykują się na powitanie nowego członka rodziny! Waldemar i Dorota kilka dni temu ogłosili, şe spodziewają się dziecka. Teraz Gilas opowiedział o tym, jak dowiedział się o...

A jaki los czeka „Rolnika…”? Czy będą nowe odcinki? Kiedy i gdzie je oglądać? Chociaż szczegółowe informacje są owiane tajemnicą, to już wiadomo, że w ręce fanów telewizyjnego formatu trafi nowy sezon. O tym, że praca nad kolejnymi epizodami wre, poinformowała prowadząca show – Marta Manowska.

Marta Manowska na nowych zdjęciach

Manowska od samego początku jest gospodynią programu: „Rolnik szuka żony”. Jej empatia, umiejętność uważnego słuchania oraz poczucie humoru sprawiły, że w tej roli pokochali ją zarówno uczestnicy każdej edycji, jak i widzowie! Sama dziennikarka pozostaje w kontakcie z internautami obserwującymi jej profile w mediach społecznościowych. Stąd też wiadomo, że przełom maja i czerwca upływa Marcie na przygotowywaniu nowych odcinków „RszŻ”! Świadczyć może o tym krótki, aczkolwiek wiele mówiący opis do zdjęć gwiazdy TVP:

Wiadomo, czego szukamy – napisała, oznaczając konto programu.

Przesuń w prawo.

Marta Manowska pozowała do fotografii, stojąc przy oknie. Miała na sobie biały kostium, a na jej twarzy królował promienny uśmiech. Użytkownicy sieci nie mogli przejść obok takich kadrów obojętnie!

Czarująco wyglądasz w tej bieli.

Pięknie.

Anioł – tak komplementowali bohaterkę ujęć.

Sama Manowska nie zdradziła, gdzie dokładnie powstają nowe odcinki „Rolnika…”. Nie przekazuje także informacji na temat uczestników najnowszej edycji. Fotografiami utwierdziła za to fanów w przekonaniu, że pojawi się w kolejnej odsłonie. Jesteście ciekawi, kto tym razem będzie poszukiwał „bratniej duszy”?

Wielkie zmiany u Ewy z "Rolnika...". Lawina gratulacji pod nowym nagraniem
Ewa Kryza z programu: "Rolnik szuka żony" ma nie lada powód do świętowania. Uczestniczka show pochwaliła się swoim sukcesem w sieci. Pod nowym nagraniem pojawiły się gratulacje!

Oceń ten artykuł 0 0