Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała serię osobistych kadrów. Tak pozowała z maleńkim dzieckiem [GALERIA]

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny jakiś czas temu ogłosili radosną nowinę o ciąży. Teraz żona rolnika opublikowała w sieci serię osobistych, archiwalnych fotografii, na których m.in. pozuje z maleńkim dzieckiem.

„Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin w ciąży

Wśród uczestniczek programu: „Rolnik szuka żony” trwa istny baby boom! Niedawno okazało się, że na swoją pociechę z niecierpliwością czeka jedna z kandydatek Stanisława – rolnika biorącego udział w minionej edycji. Ola przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując uroczy kadr „z brzuszkiem”.

Szukała miłości w programie: "Rolnik szuka żony", a teraz spodziewa się dziecka! Jedna z kandydatek Stanisława wszystko zdradziła w sieci
Oglądaliście minioną edycję programu: "Rolnik szuka żony"? U jednego z uczestników - Stanisława - gościły trzy kandydatki, jednak żadnej z nich nie udało się dotrzeć do serca...

W zaawansowanej ciąży jest również Marta – partnerka Pawła Bodziannego, który z kolei zgłosił się do 7. odsłony randkowego show. Na jego „wizytówkę” odpowiedziała właśnie Paszkin, co stało się początkiem pięknej, miłosnej historii. Obecnie Paweł i Marta są już po ślubie, a pod koniec czerwca na świat ma przyjść ich syn.

Dla Marty będzie to już kolejna odsłona macierzyństwa: żona Pawła ma bowiem kilkuletnią córkę z poprzedniego związku – Stefanię. Przygotowując się do powitania synka na świecie, Paszkin postanowiła zasięgnąć porady u internautek, przy okazji publikując serię archiwalnych kadrów z czasów, gdy jej córka była jeszcze maleńka.

Przesuń w prawo.

Marta z „Rolnik szuka żony 7” przed porodem

Marta z programu: „Rolnik szuka żony” zastanawiała się w sieci m.in. nad wyborem wózka dziecięcego. W swojej wypowiedzi przyznała, iż minęło już sporo od czasu od momentu dokonywania podobnych decyzji, dlatego liczy na wsparcie użytkowniczek sieci. Paszkin wyjawiła również, iż w pierwszych miesiącach życia jej córki chętnie korzystała z chust. Na potwierdzenie swoich słów ukochana rolnika pokazała serię fotografii, na których czule tuli Stefanię.

Panie obserwujące internetowe poczynania Paszkin i tym razem nie zawiodły. W komentarzach chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem oraz opiniami na temat rozmaitych produktów. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w 7. sezonie programu: „Rolnik szuka żony”, a czas pokazał, że udział w telewizyjnym projekcie to „strzał w dziesiątkę”! Kibicowaliście im w „RszŻ”?

Bardowscy o powiększeniu rodziny. Tak Grzegorz dowiedział się, że zostanie tatą!
Pamiętacie Anię i Grzegorza Bardowskich z 2. edycji programu: "Rolnik szuka żony"? Para niedawno obchodziła 6. rocznicę ślubu! Z tej okazji zakochani zdradzili nieco „smaczków” z ich prywatnego...

Oceń ten artykuł 0 0