Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" tuż przed porodem zabrała głos w sieci. "Mąż marzył, że dostanie córeczkę, ale..."

Marta Paszkin z 7. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" odlicza czas do porodu. Będąca na "końcówce" ciąży uczestniczka show w walentynki zwróciła się do internautów. Wspomniała m.in. o terminie rozwiązania.

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony 7” urodziła?

Fani programu: „Rolnik szuka żony” chętnie sprawdzają nowe informacje na temat produkcji. Skarbnicą wiedzy jest Instagram, gdzie uczestnicy różnych edycji chętnie dzielą się takimi wieściami. Które pary przetrwały? Kto jest razem? Które duety wzięły ślub? To pytania, które nurtują widzów „RszŻ”. Początek roku to dla Marty Paszkin i Pawła Bodziannego radosny czas oczekiwania. W zeszłym roku małżonkowie wyjawili w sieci, że ich rodzina znów się powiększy! Paweł i Marta, którzy poznali się w 7. edycji „Rolnika…”, w czerwcu 2022 roku powitali na świecie syna – Adama. Kilka miesięcy temu ogłosili radosną nowinę o ciąży Marty. Niedługo później Paszkin zdradziła, że na świecie pojawi się córka, a termin porodu jest datowany na połowę lutego. Nic więc dziwnego, że internauci śledzący losy Paszkin i Bodziannego z niecierpliwością sprawdzali w ostatnich dniach ich instagramowe profile. 14 lutego Marta zabrała głos, publikując serię relacji. Wspomniała w nich, że nadal czeka na rozwiązanie.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu „Rolnik szuka żony”

Marta Paszkin z programu: „Rolnik szuka żony” w walentynki przemówiła do internautów obserwujących jej konto na Instagramie. Zamiast informacji o porodzie, pojawiła się tam… wiadomość o prezencie dla Pawła!

Mąż marzył, że na walentynki dostanie córeczkę, ale póki co musi zadowolić się termosem – napisała z nutą humoru.

Fot. Instagram @marta_paszkin

W kolejnej wiadomości do internautów partnerka hodowcy szkockich krów dodała, iż wciąż czeka na rozwiązanie, chociaż planowany termin już minął:

Na córeczkę musimy jeszcze poczekać. Szacowany termin minął przedwczoraj.

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" tuż przed porodem zabrała głos w sieci. "Mąż marzył, że dostanie córeczkę, ale..."

Fot. Instagram @marta_paszkin

„Rolnik szuka żony”. Kto jest w ciąży?

Marta Paszkin nie jest jedyną uczestniczką „Rolnika…”, która w tym roku powita na świecie swoją pociechę. W zaawansowanej ciąży jest również bohaterka minionego sezonu programu: Anna Derbiszewska. Wiosną na świecie ma pojawić się syn rolniczki i jej narzeczonego – Jakuba Manikowskiego. Obu rodzinom już serdecznie gratulujemy!

Anna z "RszŻ" na końcówce ciąży wyjechała z Jakubem. Uczestnik show pokazał nowe zdjęcia z partnerką
Anna i Jakub to para, którą połączyła jubileuszowa edycja programu: "Rolnik szuka żony". Dziś zakochani są już po zaręczynach i czekają na narodziny syna! Luty spędzają nad morzem, a partner rolniczki pochwalił się na...

Oceń ten artykuł 0 0