Anna z "Rolnik szuka żony" na końcówce ciąży wyjechała z Jakubem. Uczestnik show opublikował nowe zdjęcia z partnerką

Anna i Jakub to para, którą połączyła jubileuszowa edycja programu: "Rolnik szuka żony". Dziś zakochani są już po zaręczynach i czekają na narodziny syna! Luty spędzają nad morzem, a partner rolniczki pochwalił się na Instagramie nowymi zdjęciami z ukochaną.

Anna i Jakub z programu „Rolnik szuka żony 10” razem po programie

Czy Anna i Jakub z 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony” są razem po programie? Odpowiedź brzmi: tak! Uczestniczka show i jej partner dzielą się swoją radością z fanami „RszŻ”, aktywnie działając na Instagramie. To właśnie tam pojawiła się najpierw informacja o zaręczynach, a następnie o… ciąży! Wiosną Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski powitają na świecie chłopca. Radosną wieść przyszli rodzice przekazali również w specjalnym odcinku „Rolnika…”.

Odliczając czas do porodu, narzeczeni korzystają z chwil „we dwoje”. Początek roku postanowili spędzić nad morzem, a szczegółową relacją podzielili się na Instagramie. Punktem na ich podróżniczej mapie zostało Pobierowo. Zakochani zrobili sobie m.in. romantyczne selfie na tle morza, a także urocze zdjęcie wykonane w wynajętym domku. Oba ujęcia trafiły na instagramową relację Kuby, który przy okazji po raz kolejny zasygnalizował, że czeka na narodziny kolejnej pociechy.

„Rolnik szuka żony 10”. Anna Derbiszewska w ciąży

Jakub Manikowski jest już tatą trójki dzieci. Z kolei dla Derbiszewskiej to nowa sytuacja. Po publikacjach zamieszczanych w sieci widać, że obydwoje w dobrym nastroju spędzają chwile „sam na sam”, odpoczywając nad morzem. Na drugiej fotografii widać rolniczkę w całej okazałości! Kibicowaliście tej parze, oglądając nowe odcinki programu: „Rolnik szuka żony”?

Fot. Instagram @jakub_manikowski

Anna z "Rolnik szuka żony" na końcówce ciąży wyjechała z Jakubem. Uczestnik show opublikował nowe zdjęcia z partnerką

Fot. Instagram @jakub_manikowski

Kandydat Klaudii z "Rolnika..." zakochany! Opublikował romantyczne wideo z ukochaną
Oglądaliście 9. edycję programu: "Rolnik szuka żony"? Jednym z kandydatów Klaudii był Konrad. Teraz mężczyzna jest szczęśliwie zakochany! Jak wygląda jego partnerka? Odpowiedź można znaleźć na Instagramie, gdzie dzieli się...

Oceń ten artykuł 0 1