Marta Wierzbicka odsłania dekolt. Zmysłowe ujęcia trafiły do sieci! "Ekstra! I to jeszcze boso" [WIDEO]

Marta Wierzbicka doskonale wie, jak podkreślać swoje atuty! Ostatnio 31-latka zamieściła na Instagramie kilka ujęć, które zrobiły gigantyczne wrażenie na obserwatorach. Aktorka przed obiektywem pojawiła się w obłędnej stylizacji. Jej najnowsza publikacja wywołała niezwykle entuzjastyczną reakcję fanów.

Marta Wierzbicka zniewala w sieci

Marta Wierzbicka jest świadoma swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z fanami. 31-latka regularnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją sporo ponad ćwierć miliona internautów! Ostatnio ulubienica tysięcy widzów zaprezentowała się w obłędnej stylizacji, która doskonale podkreśla jej figurę. Zmysłowe ujęcia w zielonej sukni przypadły do gustu internautom, którzy nie szczędzili komplementów. 

Uroczo

Wróżka, muza, diva albo wszystkie w jednej!

Zmysłowo

Przepiękna!

Ekstra! I to jeszcze boso

Pełna klasa. Ślicznie wyglądasz

Ślicznotka

Klasa. Kobiecość , dziewczęcość i naturalność - zachwycają się fani. Zobaczcie sami!

Marta Wierzbicka - Instagram

Marta Wierzbicka cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki z roli Oli Zimińskiej w „Na Wspólnej”. Widzowie z pewnością pamiętają ją również z innych produkcji czy programów rozrywkowych, jak np.: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Azja Express”. Telewizja to niejedyne miejsce, gdzie możemy podziwiać jej talenty. 31-latka współpracuje też z warszawskimi teatrami. Poza tym stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych - tam regularnie publikuje ujęcia nie tylko związane z działalnością zawodową. Nie brakuje tam również kadrów z codzienności.

Ponętna Marta Wierzbicka biega po słonecznej plaży niemal nago. To nagranie niewiele pozostawia wyobraźni! [WIDEO]
Marta Wierzbicka zniewala w sieci! Aktorka zamieściła na swoim Instagramie kilka ujęć z wakacji i rozgrzała internautów. Nagranie, na którym biega po plaży w bikini, wywołało niemałe...

 

Marta Wierzbicka pierwszy raz pokazała ukochanego! Aktorka opublikowała nietypowy post
Marta Wierzbicka zaskoczyła fanów swoim świątecznym postem. Aktorka opublikowała niezwykłą grafikę, na której mogliśmy zobaczyć ją wraz z ukochanym. Fani byli zachwyceni obrazkiem i...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze