Marta Wierzbicka prezentuje zgrabne ciało, pozując w bikini. Na tle zachodzącego słońca wygląda obłędnie! "Można się zakochać" [ZDJĘCIA]

Sezon na bikini rozpoczął się na dobre! Marta Wierzbicka dodała na Instagram nowe zdjęcia prosto z wakacji, prezentując się w letnim kostiumie. Jak wypadła na tle zachodzącego słońca? "Można się zakochać" - przyznał w komentarzach jeden z internautów.

Marta Wierzbicka w stroju kąpielowym

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka to aktorka teatralna i telewizyjna, której sporą rozpoznawalność przyniosła rola Oli Zimińskiej w serialu: „Na Wspólnej”. Piękna gwiazda wcielała się w tę postać przez 12 lat, jednak w 2017 roku podjęła decyzję o przerwie. Od tamtej pory Wierzbicka praktycznie nie pojawia się „Na Wspólnej”, ale wątek jej postaci nie został całkowicie wyciszony.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Na Wspólnej TVN (@nawspolnej_tvn)

Marta Wierzbicka niezmiennie działa w sieci, dbając o to, by jej konto na Instagramie było często aktualizowane. Ostatnio 31-latka pochwaliła się serią nowych zdjęć wykonanych podczas jej zagranicznej podróży. Bohaterka fotografii pozowała w stroju kąpielowym na tle zachodzącego słońca.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Gwiazdy na wakacjach

Marta Wierzbicka odpoczywała w Hiszpanii, skąd przesłała internautom wakacyjne pozdrowienia. Aktorka do spontanicznej sesji na plaży wybrała wspomniany już dwuczęściowy kostium kąpielowy, dobierając do niego efektowną i zwiewną osłonkę. Całość dała prawdziwy efekt wow!

Piękna sceneria i jeszcze piękniejsza modelka.

Bosko!

Pięknie wyglądasz, petarda!

Niesamowity widok.

Można się zakochać

– komplementowali ją oczarowani internauci.

Marta Wierzbicka dołączyła do grona gwiazd wypoczywających w wakacyjnych zakątkach. Fotografiami z zagranicznego urlopu podzieliły się także m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Wiktoria Gąsiewska. A jakie są Wasze plany na lato?

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciami z rodzeństwem. Tak szaleją na wakacjach! "Masz piękną siostrę"
Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia prosto z wakacji. Pięknej aktorce towarzyszy również jej rodzeństwo, a opublikowane kadry wskazują na to, że wszystkim dopisują wyborne humory!

Wakacyjna Małgorzata Rozenek prezentuje "cudne ciało". Tak pozdrawia z rajskiej podróży!
Małgorzata Rozenek pozdrawia prosto z wakacji! Piękna żona Radosława Majdana opublikowała w sieci mnóstwo postów, na których prezentuje zgrabną sylwetkę. Internauci ruszyli z komentarzami!

Oceń ten artykuł 0 3