Marynarka i... nic więcej! Anna Burska z "Love Island" w odważnej sesji topless [ZDJĘCIA]

Uczestniczka "Love Island 3" - Anna Burska - "nie ma litości" dla swoich instagramowych obserwatorów. Chociaż za oknami panuje iście wakacyjna aura, to uczestniczka randkowego show postanowiła... jeszcze bardziej podkręcić temperaturę w sieci! Wszystko za sprawą zmysłowych kadrów, na których pozuje toples. Efekt? To trzeba zobaczyć!

„Love Island. Wyspa miłości”. Anna Burska bez stanika

Program pt.: „Love Island. Wyspa miłości” ma na celu ułatwienie singlom oraz singielkom odnalezienie „drugiej połówki”. Niestety często relacje, które nawiązują się w gorącej Hiszpanii, są kontynuowane także po zakończeniu randkowego show. Tak właśnie było w przypadku kilku par, które pojawiły się w 3. Edycji „LI” – swoje związki niedługo po powrocie do kraju zakończyli bowiem: Stella i Piotr, Anna i Cezary, a ostatnio również Angela i Arsen.

Angela z "Love Island" po rozstaniu wbija szpilę Arsenowi. Wyjawiła jego sekret?! Wspomniała też o... Oliwii z 2. edycji!
Chociaż początkowo wiele wskazywało na to, że Angela i Arsen rozstali się w pokojowej atmosferze, najnowsza wypowiedź uczestniczki show rzuciła nowe światło na sprawę. Dańczak wspomniała...

Chociaż „Love Island” nie był szczęśliwy pod kątem miłosnym dla Ani Burskiej, to z pewnością przyczynił się do wzrostu jej internetowych obserwatorów! Piękna blondynka urzekła bowiem widzów programu swoją otwartością oraz wrażliwością, a spora grupa odbiorców mocno jej kibicowała. Teraz Instagram Burskiej śledzi blisko 200 tys. obserwujących, a właścicielka konta nie zostawia ich bez aktualnych fotografii. O tym, że Ania z „Love Island 3” przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie, a przy tym wygląda fenomenalnie, wiadomo było już od dawna. Teraz była już dziewczyna Cezarego postanowiła jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, pozując topless!

„Ogień!”

Ania z „Love Island” wrzuciła do swojej instagramowej galerii nowe ujęcia z odważnej sesji fotograficznej. Piękna blondynka pojawiła się na niej w rozmaitych stylizacjach, które łączył również brak górnej… części bielizny! Zmysłowe kadry nie umknęły internetowym obserwatorom Islanderki, czego dowodem mogą być pozostawione przez nich komentarze:

Ogień!

Odważne to zdjęcie,

Piękna kobieta i piękne, naturalne zdjęcia, bez tony photoshopa,

Najlepsza kobitka ze wszystkich edycji i myślę, że ze przyszłych też….

A Wam, jak Ania z „Love Island” podoba się w tak odważnym wydaniu?

Stella z "Love Island" wrzuciła do sieci zdjęcie w bikini, a internauci zarzucają jej poprawianie zdjęć: "Twarz zupełnie inna". Jest odpowiedź Staniszewskiej!
Stella Staniszewska wrzuciła na swój Instagram gorący kadr w bikini. Pod wakacyjną fotografią szybko posypały się komplementy, ale nie zabrakło też kilku szczegółowych uwag....

Oceń ten artykuł 7 3

Ogólna ocena Marynarka i... nic więcej! Anna Burska z "Love Island" w odważnej sesji topless [ZDJĘCIA] to: 70% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.
Komentarze