"MasterChef". Z jakimi zadaniami w półfinale zmierzą się uczestnicy programu?

Przed nami kolejny odcinek "MasterChefa"! Zostało już tylko czworo uczestników, którzy w Meksyku powalczą o miejsce w wielkim finale. Dla kogo ta kulinarna podróż okaże się szczęśliwa?

To już półfinał!

Spośród wszystkich uczestników MasterChefa jurorzy wybrali najlepszą czwórkę, która w Meksyku powalczy  o miejsce w finale. Uczestnicy podczas kulinarnej podróży odwiedzą tam najlepszych szefów kuchni. Ich zadaniem będzie odtworzenie autorskich przepisy z ich restauracji, w których znajdą się typowe meksykańskie składniki. Wśród wyszukanych potraw pojawią się między innymi awokado w skorupce spalonego chili z puree z dyni i ananasa, czerwony pipian ze smażoną czarną fasolą, czy też tostada de salpicón z kraba z limonką „lima”, rzodkiewką i majonezem chili habanero. Jeden z uczestników, który najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem, zagwarantuje sobie miejsce w finale.

Niespodziewane wydarzenia w półfinałowym odcinku "MasterChefa"

O pozostałe dwa miejsca zawalczy już tylko trójka uczestników. Ich zadaniem będzie przygotowanie własnego dania, inspirowanego meksykańską kuchnią. Razem z Magdą Gessler i Michelem Moranem, kucharzy oceniać będzie szef Aquiles Chávez, twórca takich restauracji jak „La Fisheria”, „La Sirena Puerca 77” oraz „Sotero”. Gotowanie w plenerze i jak zwykle krótki czas gotowania nie będzie pomagał uczestnikom. Podczas półfinałowego odcinka pojawi się jeszcze jedna przeszkoda. . Ogromna burza zaskoczy zarówno kucharzy, jak i jurorów. Takiej katastrofy w „MasterChefie” nie spodziewał się nikt!

Emisja półfinałowego odcinka 1 grudnia o godz. 20:00 w TVN!

"MasterChef 8": Wczorajszy "skandaliczny" odcinek wzbudził ogromne emocje wśród widzów programu!
Wczorajszy odcinek programu MasterChef wywołał sporo negatywnych emocji! Po emisji kuchennego show, w sieci pojawiło się dużo nieprzechylnych komentarzy od widzów. Uważają,...

View this post on Instagram

My już na Was czekamy!:) Niedziela. Godz. 20.00!

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

Oceń ten artykuł 0 0