Mateusz i Sandra z "Love Island" kontynuują znajomość po programie? Modelka pokazała wymowny kadr!

Czy Sandra i Mateusz z "Love Island 7" są razem? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w mediach społecznościowych, a dokładniej - na koncie modelki. Sandra pokazała tam bowiem fotografie, które sporo zdradzają!

„Love Island. Wyspa miłości”. Czy Mateusz i Sandra są w związku?

Program pt. „Love Island. Wyspa miłości” cieszy się sporą popularnością. Format, w którym single i singielki poszukują miłości, przebywając razem w hiszpańskiej willi – bez kontaktu ze „światem zewnętrznym” – niemal od razu zyskał ogromną widownię. Stąd też decyzja produkcji o kolejnym, 8. już sezonie! Niedawno na oficjalnych kontach polskiego „LI” w sieci pojawiły się informacje o castingach.

A jak potoczyły się losy par, które dotarły do finału minionej odsłony „Love Island”? Przypomnijmy: program wygrali Agata i Hubert, tuż za nimi znaleźli się Beata i Kamil, na trzecim miejscu: Marta i Adam, a poza podium: Sandra i Mateusz.

Już wiadomo, że jeden z tych związków należy do przeszłości. Mowa o relacji Adama i Marty – kilka tygodni temu Islanderzy poinformowali o rozstaniu.

Adam i Marta z 7 edycji "Love Island" nie są już razem. "Islanderka" zdradziła powód 
Adam Boguta i Marta Borkowska poznali się w programie "Love Island". Wspólnie wzięli udział w siódmej edycji show. Choć nie wygrali, z "Wyspy Miłości" wrócili jako para. Teraz się rozstali.

Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się u zwycięzców; Agata oraz Hubert pielęgnują łączące ich uczucie, a romantycznymi kadrami chętnie dzielą się m.in. na Instagramie.

Czy Sandra i Mateusz są razem? Nad tym zastanawiali się czujni użytkownicy sieci, którzy dostrzegli, że w ostatnim czasie wspomniana para nieco rzadziej publikowała posty nawiązujące do życia uczuciowego. Najnowsza aktywność Sandry Dorsz powinna jednak uspokoić wszystkich tych, którzy do tej pory martwili się o tę relację.

Sandra Dorsz na Instagramie

Sandra, znana również z programu: „Top Model”, na „Wyspie miłości” pojawiła się dosyć późno. Mateusz Świerczyński zdążył już zostać singlem po tym, jak jego dotychczasowa partnerka – Alicja – musiała opuścić „Love Island”. Mężczyzna początkowo tęsknił za Alą, ale z czasem zaczął bliżej przyglądać się innym koleżankom z willi. Kiedy dołączyła do nich Sandra, Mateusz szybko przejął inicjatywę – do końca byli niemal nierozłączni!

Chociaż jeszcze w trakcie emisji „Love Island 7” pojawiały się głosy sugerujące, że Sandra i Mateusz nie są do końca szczerzy, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Islanderzy niezmiennie są ze sobą bardzo blisko. Sandra Dorsz na InstaStory pokazała, jak spędzała czas z partnerem. W planie było m.in. kino! Kibicowaliście im w show?

Mateusz i Sandra z "Love Island" kontynuują znajomość po programie? Modelka pokazała wymowny kadr!

Fot. InstaStory @sandra_dorsz

Hubert z "Love Island 7" jest w związku z Agatą? Uczestnik odpowiedział... pytaniem!
Agata i Hubert to zwycięska para minionej odsłony programu: "Love Island. Wyspa miłości". Historia ich związku była mocno skomplikowana, a za tę relację wiele osób trzymało mocno kciuki. Jak teraz wygląda sytuacja między... 
Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Mateusz i Sandra z "Love Island" kontynuują znajomość po programie? Modelka pokazała wymowny kadr! to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.