Hubert i Agata z "Love Island" są razem? Uczestnik show odpowiedział... pytaniem!

Agata i Hubert to zwycięska para minionej odsłony programu: "Love Island. Wyspa miłości". Historia ich związku była mocno skomplikowana, a za tę relację wiele osób trzymało mocno kciuki. Jak teraz wygląda sytuacja między Islanderami? Hubert zabrał głos na Instagramie!

„Love Island. Wyspa miłości”. Czy Hubert i Agata są w związku po programie?

Hubert Wicher i Agata Paź to para, która wygrała 7. edycję programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Oprócz nich w finale brali udział także:

  • Beata i Kamil,
  • Marta i Adam,
  • Sandra i Mateusz.

Właśnie w takiej kolejności uczestnicy „Love Island 7” zajęli miejsca w finale.

W ostatnim czasie świat mediów obiegła wieść o rozstaniu Marty i Adama. Informacja o tym, że DJ i jego partnerka nie są już razem, odbiła się głośnym echem w mediach społecznościowych.

Hubert z "Love Island 7" komentuje rozstanie Adama i Marty. Wbił szpilę Bogucie?
Hubert Wicher z minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" został poproszony o komentarz w sprawie rozstania Adama Boguty i Marty Borkowskiej. Uczestnik show nawiązał m.in. do zachowania wspomnianych...

Sytuacja między Martą i Adamem dała do myślenia użytkownikom sieci przyglądającym się innym, finałowym duetom. W ostatnim czasie na pytanie o związek popłynęło w stronę… Huberta! Islander, który aktywnie działa na Instagramie, w weekend udostępnił swoim obserwatorom na Instagramie miejsce, w którym internauci mogli zamieszczać nurtujące ich punkty. Już pierwszy wpis dotyczył związku Huberta i Agaty! Mężczyzna nie przeszedł obok niego obojętnie, publikując wymowną fotografię.

Hubert Wicher i Agata Paź z „Love Island 7” razem na Instagramie

Wszyscy ci, którzy śledzą dalsze losy Agaty i Huberta po „LI”, są spokojni o tę relację. Islanderzy niezmiennie pielęgnują swój związek, spędzając razem niemal każdą wolną chwilę! Wieloma kadrami oraz filmikami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych i nie inaczej było w tym przypadku. Hubert Wicher zamieścił fotografię przedstawiającą jego partnerkę. Zadane pytanie – bez odpowiedniego znaku interpunkcyjnego – potraktował „z przymrużeniem oka” – odpisując:

Skąd wiesz?

Hubert i Agata z "Love Island" są razem? Uczestnik show odpowiedział... pytaniem! Fot. InstaStory @hubwic

Jak widać, miłość między Agatą a Hubertem trwa! Kibicowaliście im w show?

Alicja z "Love Island" w ramionach tajemniczego partnera. Uczestniczka show jest w związku? "Czekałam na taki dzień"
Czy Alicja z 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" jest w związku? Jej najnowsza aktywność na Instagramie może na to wskazywać! Uczestniczka show podzieliła się serią romantycznych...

Oceń ten artykuł 2 5

Ogólna ocena Hubert i Agata z "Love Island" są razem? Uczestnik show odpowiedział... pytaniem! to: 28% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.