Megan Fox na MTV VMA 2021. Założyła prześwitującą sukienkę! Pod spodem miała cielistą bieliznę!

Megan Fox pojawiła się na czerwonym dywanie u boku swojego partnera. Raper Machine Gun Kelly odbierał w tym roku statuetkę w kategorii "Najlepszy teledysk alternatywa". Para przykuła uwagę fotoreporterów. Aktorka zdecydowała się na skąpą kreację... Prześwitująca sukienka, cielista bielizna, mokre włosy i mieniące się w blasku fleszy kryształki...

Odważne stylizacje

Gala MTV VMA przyciągnęła tłumy gwiazd. Walka o rozgłos, walka o uwagę fotoreporterów i „lepsze” zdjęcie. Na czerwonym dywanie pojawiły się znane postacie ze świata muzyki, filmu, amerykańskich seriali. Wśród nich między innymi Camilla Cabello, Alicia Keys i Swizz Beatz, Paris Hilton, Ed Sheeran, Rita Ora, Billie Eilish, Madonna, Avril Lavigne, Megan Fox i Jennifer Lopez. Niektóre kreacje celebrytów mogą szokować. Ekstrawagancja, kontrowersja i pewność siebie?

Amerykańska aktorka i modelka

Megan Fox. Przez widzów znana z produkcji filmowych, takich jak: „Transformers”, „Wakacje w słońcu” czy „Zabójcze ciało”. W 2008 roku zyskała tytuł „najseksowniejszej kobiety świata”. O werdykcie zadecydowali wówczas czytelnicy magazynu FHM (dawniej „For Him Magazine”). Megan Fox spotyka się z Colsonem Bakerem – MGK (Machine Gun Kelly). Na gali pojawili się razem. Raper odbierał w tym roku nagrodę w kategorii „Najlepszy teledysk alternatywa” za „my ex's best friend”.

Co ze strojem? Machine Gun Kelly stanął u boku Megan Fox w błyszczącym garniturze. Kolor? Czerwony! Na twarzy - perły? Aktorka uwagę przyciągnęła natomiast prześwitującą sukienką z mieniącymi się kryształkami. Pod spodem - cielista bielizna. Fryzura? Efekt długich, mokrych włosów. MGK skomentował wybór partnerki.

Znalazłem syrenę - napisał na swoim Instagramie artysta.

Jak zareagowali internauci?

Twój stroj powinien wygrać VMA!

Wyglądasz wspaniale!

Ikona

Królowa! – komentowali.

Oceń ten artykuł 9 20

Ogólna ocena Megan Fox na MTV VMA 2021. Założyła prześwitującą sukienkę! Pod spodem miała cielistą bieliznę! to: 31% / 100%, uzyskana z: 29 głosów.
Komentarze