Metamorfoza Igi Krefft! Gwiazda "M jak Miłość" postawiła na ostre cięcie

Iga Krefft nie przestaje zaskakiwać! Wokalistka i aktorka znana m.in. z roli Uli Mostowiak w "M jak Miłość" właśnie wrzuciła do sieci najnowsze zdjęcia, na których widać, że zdecydowała się na śmiałą zmianę fryzury. Co na to jej fani? Sprawdźcie!

Czas na zmiany!

Iga Krefft serialowej publiczności dała się poznać rolą Uli Mostowiak w najpopularniejszym polskim serialu, czyli w „M jak Miłość”. Aktorka pojawia się w hicie TVP już od kilkunastu lat, a wątek granej przez nią postaci mocno ewoluował; w najnowszych odcinkach adoptowana córka Marka (Kacper Kuszewski) wzięła ślub z Batkiem (Arkadiusz Smoleński). Iga Krefft na oczach widzów z rezolutnej dziewczynki przeistaczała się więc w piękną kobietę, zachwycając odbiorców swoją urodą. Nic więc dziwnego, że wielu internautów od razu dostrzegło znaczną zmianę w wyglądzie młodej gwiazdy „Emki”, która niedawno zdecydowała się na śmiałą metamorfozę. Iga Krefft dość mocno ścięła bowiem włosy i zaprezentowała się w zupełnie innym niż dotąd wydaniu!

„Kocham Twoje nowe włosy”

O zmianie fryzury w dość przewrotny sposób wspomniała sama Krefft, która nawiązała do tego faktu w opisie do serii ujęć:


„Siedzę pod jabłonką i pokazuję jej moje nowe włoski, a ona na to, że włoski włoski, że sukienka piękna!!!!”


W komentarzach z kolei pojawiło się bardzo wiele komplementów i ciepłych słów świadczących o tym, że Iga Krefft  w takim wydaniu z miejsca skradła serca internautów:

„Ale włoski piękne. Pozdrawiam”

„jejuu, ale Ci przepięknie w nich"

„Kocham Twoje nowe włosy”

Jak widać, mimo przerwy na planie „MjM”, Iga Krefft nie próżnuje! Niedawno światło dzienne ujrzał jej najnowszy singiel zatytułowany „Zaraz”, który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy. Jedno jest więc pewne; piękna artystka jeszcze nie raz nas zaskoczy!


View this post on Instagram

Lubimy takie wizyty

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) onOceń ten artykuł 0 0
Komentarze