Michał Wiśniewski już po kolejnym ślubie. To jego ósmy!

Michał Wiśniewski jest już po ósmym ślubie. O przygotowaniach do uroczystości portale plotkarskie rozpisywały się już kilka miesięcy temu, ale ostatecznie samo wydarzenie odbyło się w tajemnicy przed mediami.

Michał Wiśniewski – pięć żon i osiem ślubów

Choć zespół Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na czele czasy największej popularności ma już za sobą, to życie prywatne czerwonowłosego wokalisty nadal wzbudza ogromne emocje. Artysta, który niedawno skończył 50 lat, do tej pory miał pięć żon, jednak – jak zdradził jakiś czas temu w wywiadzie z Izabelą Janachowską – aż siedmiokrotnie brał ślub.

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje. Później artysta związał się z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, z którą doczekał się dwojga dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne. Ich wystawny ślub w Kirunie był transmitowany w telewizji i odbił się niezwykle szerokim echem. Mało kto wie, że para zalegalizowała swój związek dużo wcześniej. Dwa lata przed huczną imprezą na biegunie wzięli bowiem skromny ślub cywilny.

Podobnie było z trzecią żoną, z którą Wiśniewski doczekał się dwóch kolejnych córek: Etiennette i Vivienne. Z wokalistką Anną Świątczak także dwukrotnie brał ślub – drugi z nich odbył się w Las Vegas. Kolejną kobietą w życiu Michała była Dominika Tajner. Małżonkowie rozwiedli się we wrześniu 2019 roku, a już kilka miesięcy później lider Ich Troje oświadczył się Poli, która w 2020 roku została jego piątą żoną. Na początku 2021 roku para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko – syna Falco.

Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w marcu 2020 roku. Ze względu na szalejącą wtedy pandemię uroczystość była bardzo kameralna. Ponieważ nie mogli wówczas zorganizować wesela z prawdziwego zdarzenia, postanowili wyprawić kolejny ślub. Wiadomo było, że ma być on połączony z fetą z okazji 50. urodzin, które Michał obchodził 9 września. Teraz okazuje się, że impreza odbyła się wcześniej.

Michał Wiśniewski już po ósmym ślubie

Jak donosi „Party”, lider zespołu Ich Troje jest już po ósmym ślubie. Michał i Pola Wiśniewscy mieli odnowić przysięgę małżeńską 6 września 2022 roku. Wszystko odbyło się w największej tajemnicy, ale pewne szczegóły i tak przeciekły do mediów.

Najpierw było odnowienie przysięgi, a potem świętowanie urodzin Michała. To była piękna uroczystość, wszystko poszło świetnie. Michałowi i Poli zależało na tym, żeby utrzymać wszystko w tajemnicy przed mediami, dlatego goście nie mogli publikować żadnych zdjęć

– opisuje magazyn.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak pogratulować zakochanym.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze