Michał Wiśniewski na nowym zdjęciu z najmłodszym dzieckiem. "Śliczny synek"

Michał Wiśniewski wrzucił na Instagram nową fotografię, na której znalazł się także jego najmłodsze dziecko: Noël Cloé. Reakcja internautów na rozkoszny, rodzinny kadr mogła być tylko jedna!

Michał Wiśniewski – dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Lider Zespołu Ich Troje i jego piąta żona – Pola Wiśniewska – w maju br. powitali na świecie ich drugiego syna. Tym samym Noël Cloé został stał się najmłodszym członkiem rodziny, „zastępując” na tym miejscu swojego brata. Falco Amadeus – starsza pociecha Michała i Poli – urodził się w styczniu 2021 roku.

Poza tym wykonawca hitu: „Powiedz” ma jeszcze czwórkę dzieci z poprzednich małżeństw. Xavier i Fabienne to owoce miłości czerwonowłosego muzyka i jego drugiej małżonki (pierwszą była Magda Femme): Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Z kolei z trzecią żoną – Anną Świątczak – artysta doczekał się Etiennette oraz Vivienne.

Dzieci Michała Wiśniewskiego wzbudzają w mediach równie duże zainteresowanie, jak on sam! Gwiazdor stara się jednak oszczędnie publikować migawki z pociechami, stąd też każdy post tego typu jest entuzjastycznie odbierany przez internautów. Tak właśnie było w przypadku uroczego kadru ukazującego Michała Wiśniewskiego z najmłodszym synem.

Noël Cloé Wiśniewski na nowym zdjęciu

Fotografia została wykonana w momencie, gdy Noël znajdował się u swojego taty na rękach. Gwiazdor wykonał też zabawną minę. W opisie Wiśniewski nawiązał do obrazu uwiecznionego przez migawkę aparatu, przy okazji „puszczając oko” w stronę instagramowych obserwatorów:

Noel: tato, no weź… - skwitował krótko.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Znacznie bardziej wylewni byli internauci, którzy w mig wypełnili sekcję komentarzy. Prym wiodły miłe słowa!

Śliczny synek.

Kiedy on tak urósł. Przecież niedawno się urodził.

Słodziak.

Ale to zdjęcie jest urocze.

Jaki Noël podobny do Falco – można przeczytać w komentarzach.

Michał i Pola Wiśniewscy na fotografii z synami. Internauci patrzą na jedno. "Odpocznij"
Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie serią nowych, rodzinnych zdjęć. Na fotografii nie zabrakło jego najmłodszych synów, a także piątej żony - Poli. Internauci komentujący wpis gwiazdora zwrócili uwagę na pewną kwestię...

Oceń ten artykuł 6 4

Ogólna ocena Michał Wiśniewski na nowym zdjęciu z najmłodszym dzieckiem. "Śliczny synek" to: 60% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.