Michał i Pola Wiśniewscy na nowym zdjęciu z synami. Internauci patrzą na jedno. "Odpocznij"

Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie serią nowych, rodzinnych zdjęć. Na fotografii nie zabrakło jego najmłodszych synów, a także piątej żony - Poli. Internauci komentujący wpis gwiazdora zwrócili uwagę na pewną kwestię...

Michał Wiśniewski – dzieci

Michał Wiśniewski to dumny tato szóstki pociech. Lider zespołu Ich Troje ma dwójkę dzieci z Martą „Mandaryną” Wiśniewską (Xavier i Fabienne), dwójkę z Anną Świątczak (Etiennette i Vivienne) i dwóch synów z piątą żoną – Polą Wiśniewską (Falco i Noël). Najmłodsza latorośl wokalisty wykonującego takie przeboje, jak m.in.: „Powiedz” czy „A wszystko to, bo ciebie kocham” pojawiła się na świecie kilka miesięcy temu. W maju br. państwo Wiśniewscy przekazali radosną nowinę o tym, że Noël jest już na świecie.

O tym, że rodzicielstwo ma „blaski i cienie”, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. W ostatnim czasie Pola Wiśniewska, która aktywnie działa na Instagramie, sygnalizowała, że w jej rodzinie pojawiła się choroba. Od tamtej pory internauci przesyłają w jej stronę wiele słów wsparcia – także pod… najnowszym postem Michała! Wiśniewski zamieścił bowiem serię rodzinnych kadrów, a wygląd jego małżonki zwrócił uwagę niektórych użytkowników sieci.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska z synami na nowym zdjęciu – Instagram

Michał Wiśniewski prowadzi konto na Instagramie, gdzie publikuje rozmaite wpisy. Najnowszy z nich dotyczył udziału w niedzielnym głosowaniu – pamiątkowe kadry zasiliły internetowe konto lidera zespołu Ich Troje. Na fotografii „otwierającej” wspomnianą galerię Wiśniewski pozuje w towarzystwie żony i najmłodszych synów.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre z nich były dedykowane bezpośrednio małżonce wokalisty. Zdaniem niektórych internautów na twarzy Poli w momencie wykonywania zdjęcia malował się cień zmęczenia.

Pola, odpocznij.

Pola smutna.

Pola zmęczona – odnotowali.

Michał Wiśniewski i żony

Ile żon miał Michał Wiśniewski? Pola to jego piąta małżonka. Wcześniej piosenkarz brał ślub z: Magdą Femme, Martą Wiśniewską, Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Po zaręczynach w 2019 roku muzyk i jego partnerka pobrali się w marcu 2020 roku. Ich najstarszy syn – Falco – urodził się niecały rok później, a kilka miesięcy temu został starszym bratem. Śledzicie losy rodziny Wiśniewskich?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

"Kolejne dziecko chore". Pola Wiśniewska zdradziła, co dzieje się w jej domu
Michał i Pola Wiśniewscy doczekali się dwójki dzieci. Jak wygląda codzienność lidera zespołu Ich Troje i jego piątej żony? Rąbka tajemnicy uchyliła sama Pola, publikując na Instagramie nowe wpisy. Ostatnio wyjawiła, że w jej domu...

Oceń ten artykuł 11 12

Ogólna ocena Michał i Pola Wiśniewscy na nowym zdjęciu z synami. Internauci patrzą na jedno. "Odpocznij" to: 47% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.