Michał Wiśniewski na wyjątkowym zdjęciu: "Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje…" [FOTO]

"[...] DZIĘKUJĘ" - czytamy w opisie publikacji. Artysta podzielił się swoimi przemyśleniami oraz relacją z jednego z występów. Post wywołał niemałe poruszenie wśród internetowej publiczności. "Byłam i nie przewiduje końca zespołu, to była reaktywacja z mocą" - podkreślają fani.

Zespół "Ich Troje" na muzycznej scenie

Jeszcze 3 listopada 1995 roku muzycy: Jacek Łągwa oraz Michał Wiśniewski założyli zespół pn. „Ich Troje”. Artyści do dziś występują razem na scenie. Pod szyldem muzycznej grupy wydali dziesięć albumów studyjnych. Przeboje, wśród których wyróżnia się m.in.: „Prawo”, „A wszystko to… (bo ciebie kocham)”, „Powiedz”, „Razem, a jednak osobno”, „Zawsze z tobą chciałbym być”, „Tango straconych”, przyniosły im ogromną popularność. Ich Troje, jako reprezentanci Polski, pojawili się także na eurowizyjnej scenie, gdzie w 2003 roku zajęli siódme miejsce. Zaprezentowali wówczas utwór pt. „Keine Grenzen”. Na Eurowizji zagrali także w 2006 roku.

Nowy album pn. "Projekt X"

Grupa, występująca w składzie: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Anna Świątczak, promuje obecnie najnowszą płytę „Projekt X”.

Od wydania ostatniego albumu Ich Troje minęło 5 lat. Do Michała i Jacka wróciła Ania Świątczak, historia zespołu zatoczyła koło – posłuchajcie, co mają do przekazania dojrzali muzycznie artyści […].

„Projekt X” powstawał w momencie trudnym dla świata, w momencie, kiedy zatrzymała się ziemia i z pokorą musieliśmy pochylić się nad tym, jak bardzo mali jesteśmy, wobec tego czym może obdarzyć nas los. Bunt, niezgoda, brak tolerancji, ale też prawdziwość miłości towarzyszyć Wam będą w tym muzycznym spacerze – czytaliśmy pod jedną z publikacji na Instagramie.

Muzycy podkreślają, że: „Płyta jest nie tylko totalną, emocjonalną mieszanką, od której zakręci Wam się w głowach, jest też retrospekcją i teraźniejszością, powrotem, na który czekało się od dawna”. Album powstał przy współpracy z Andrzejem Wawrzyniakiem, Szymonem Barabachą i Robertem Kurpiszem. Wśród utworów znalazły się tytuły, takie jak:

1. Intro X;
2. Cimno;
3. List do Najwyższego;
4. Wypad;
5. Fajnie Było;
6. Karnawał;
7. Fala;
8. Po Kolei;
9. Szary Sen;
10. Nie Szukaj Mnie;
11. Niekochani;
12. W Szkle;
13. Wasza Prawda;
14. Hejt;
15. Życia Się Nie Da Powtórzyć;
16. End X;
17. Moja Opowieść.

"A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy Operę Leśną w Sopocie...?"

Artyści porywają do tańca słuchaczy z coraz to kolejnych miast, a fotorelacje z koncertów umieszczają w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego udostępniono zdjęcie grupy na tle wyjątkowej widowni. Piosenkarz aktywnie udziela się w sieci.

Publikowane przez niego treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Liczba obserwatorów na samym Instagramie sięga już 120 tysięcy osób. Wokalista dzieli się materiałami z zakresu życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem w opisie nowego kadru wskazuje:

Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy Operę Leśną w Sopocie…? DZIĘKUJĘ!

Pod postem nie zabrakło również hasztagów: #ichtroje, #operalesna, #sopot, #premieraplyty, #projektx, #fajniebyło, #dziekuje, #ichtrojowianie.

W sekcji komentarzy posypały się pochlebne wpisy:

Super koncert, meeeggga sztos;
Jaki koniec, nie ma opcji!;
Było wspaniale;
Wielu ludziom Wasz zespół kojarzy się z młodością, beztroską, więc obecność na Waszym koncercie, to jak powrót do przeszłości;
Byłam i nie przewiduje końca zespołu, to była reaktywacja z mocą;
Jaki koniec??? Nigdyyyy;
Jak dla mnie, wielki powrót, trzymam kciuki;
Żaden koniec! Było wspaniale, dziękuję – czytamy. 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze