Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub. Wokalista pokazał zdjęcia z ceremonii [FOTO]

Michał Wiśniewski podzielił się na Instagramie zdjęciami z kolejnego ślubu. Pod wpisem artysty pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji. "Piękna z was para" - napisał jeden z fanów.

Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub

Michał Wiśniewski jest już po ósmym ślubie! Lider zespołu Ich Troje odnowił przysięgę małżeńską ze swoją piątą żoną – Polą Wiśniewską. Para podzieliła się na Instagramie zdjęciami z uroczystości. Kilka dni temu magazyn "Party" podał, że ich ceremonia ślubna odbyła się 6 września 2022 roku.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love

– napisali pod serią fotografii.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Pod wpisem Wiśniewskich natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Jak pięknie! Tyle radości na tych zdjęciach... Wszystkiego najlepszego na dalsze wspólne lata

Wszystkiego najlepszego 

Gratulacje i szczęścia na dalsze lata

Bardzo piękna z Was para

– piszą internauci.

Michał i Pola Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską

Michał i Pola Wiśniewscy wzięli pierwszy ślub w marcu 2020 roku. Wtedy szalejąca pandemia pokrzyżowała im plany zorganizowania hucznego wesela. Para już jakiś czas temu postanowiła, że z tego powodu wyprawi kolejną uroczystość. Co ciekawe, ich drugi ślub został połączony ze świętowaniem 50. urodzin, które Michał obchodził 9 września.

Z racji tego, że na nasz pandemiczny ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Dlatego właśnie we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele 

– mówiła kilka miesięcy temu Pola, w rozmowie z "Party".

Michał Wiśniewski – życie prywatne

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego od lat budzi ogromne emocje. Wszystko dlatego, że czerwonowłosy wokalista miał pięć żon, a osiem razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje. Później artysta związał się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, z którą doczekał się dwojga dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne. Ich wystawny ślub był szeroko komentowanym wydarzeniem, jednak mało kto wie, że para dwa lata wcześniej wzięła skromny ślub cywilny.

Kolejną kobietą, z którą Michał dwukrotnie wziął ślub, była jego trzecia żona – wokalistka Anna Świątczak. Owocem ich małżeństwa są dwie córki: Etiennette i Vivienne. Po pewnym czasie Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner. Ich związek zakończył się rozwodem w 2019 roku. Kilka miesięcy później artysta oświadczył się Poli. Na początku zeszłego roku para powitała na świecie syna, który otrzymał imię Falco.

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska szczerze o swojej emeryturze
Justyna Steczkowska w studiu "The Voice of Poland" zdradziła, czym chce się zajmować, a czego na pewno nie będzie robiła na emeryturze. Marek Piekarczyk zasugerował jej, że pewnie "będzie katowała...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze