Michał i Ada z "Rolnik szuka żony" razem w zwiastunie finału. Widzowie przeczuwają zaręczyny! [WIDEO]

Do sieci trafił zwiastun ostatniego odcinka programu: "Rolnik szuka żony 9". Finał upłynie pod znakiem ponownych spotkań prowadzącej z uczestnikami. Czy będą też... oświadczyny? Tak przeczuwają widzowie!

„Rolnik szuka żony”. Finał 9. serii. Zwiastun w sieci

„Rolnik szuka żony 9” powoli zbliża się ku końcowi. Ostatni odcinek będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę – 27 listopada – wyjątkowo o godzinie 22:00. Zmiana pory emisji (dotychczas odcinki „RszŻ” były emitowane 45 minut wcześniej), jest spowodowana Mistrzostwami Świata w Katarze; Telewizja Polska jest bowiem oficjalnym nadawcą mundialu, co skutkuje sporymi zmianami w programie telewizyjnym.

Finał programu: „Rolnik szuka żony” coraz bliżej, a do sieci trafił właśnie zwiastun, który sporo zdradza! Wprawdzie szczegóły dotyczące spotkania uczestników z Martą Manowską w malowniczym Kazimierzu Dolnym wciąż są owiane tajemnicą, ale na krótkim filmiku widać, że Tomasz R. i Justyna, Klaudia i Valentyn oraz Michał i Ada podczas nagrywania finałowego epizodu byli ze sobą bardzo blisko.

Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy – to słowa, jakie padają z ust Adrianny.

Czyżby to oznaczało, że Michał i jego partnerka są razem? Związek wspomnianej pary niezmiennie wzbudza spore zainteresowanie widzów programu. Nieco wcześniej rolnik i jego partnerka podzielili się w mediach społecznościowych tajemniczymi wpisami, które – według niektórych internautów – miały sygnalizować rozstanie. Zwiastun finału wskazuje jednak na coś zupełnie innego! W komentarzach pod postami opublikowanymi na oficjalnych facebookowych profilach „RszŻ” i TVP padają nawet słowa o zaręczynach…

Zaręczyny w programie „Rolnik szuka żony”

Na filmiku widać, jak Marta Manowska oraz uczestniczki Michała biją brawo, a następnie wyraźnie uradowana prowadząca tuli rolnika i Adriannę. Chociaż jest to dość enigmatyczny fragment, to już tyle wystarczyło użytkownikom sieci do wysnucia odważnych wniosków:

Widać, że Michu się oświadczył, przecież mówił, że chce być jak Kamil (…).

Czyżby na ostatnim kadrze Michała i Ady było widać pierścionek? Najlepsza para tej edycji!!

Valentyn dalej z Klaudią, Tomasz z Justyną, a możliwe, że zaręczyny Michała (…).

Jeśli przeczucia użytkowników sieci okażą się słuszne, to będzie to już drugi finał programu: „Rolnik szuka żony” z zaręczynami! Przypomnijmy; w ostatnim odcinku 8. serii Kamil Osypowicz oświadczył się poznanej w show Joannie Wielgosz i został przyjęty.

Będziecie oglądać finał „Rolnika…” w niedzielny wieczór?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Marta Manowska wymownie o programie "Rolnik szuka żony". "Domyka się piękna opowieść". Co zdradziła?
Marta Manowska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, do którego dodała wpis poświęcony programowi: "Rolnik szuka żony". Dziennikarka zdradziła, nad czym pracowała w ostatnim czasie. "Domyka się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze