Pola Wiśniewska zdradziła, co dzieje się w jej domu. "Kolejne dziecko chore"

Michał i Pola Wiśniewscy doczekali się dwójki dzieci. Jak wygląda codzienność lidera zespołu Ich Troje i jego piątej żony? Rąbka tajemnicy uchyliła sama Pola, publikując na Instagramie nowe wpisy. Ostatnio wyjawiła, że w jej domu "rządzi" horoba...

Michał Wiśniewski – żony, dzieci

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje wcześniej był mężem: Magdy Femme, Marty „Mandaryny” Mandrykiewicz, Anny Świątczak oraz Dominiki Tajner. Z dwiema byłymi partnerkami doczekał się czwórki pociech. Xavier i Fabienne to dzieci czerwonowłosego muzyka i Mandaryny, a Etiennette oraz Vivienne są owocami miłości Wiśniewskiego i Ani.

Kilka lat temu gwiazdor związał się z Polą, z którą także ma dwójkę dzieci. Wiśniewscy w 2021 roku powitali na świecie syna: Falco Amadeusa. W maju br. ich rodzina powiększyła się o kolejnego chłopca, który otrzymał imiona: Noël Cloé.

Pola Wiśniewska świetnie radzi sobie z „byciem mamą na cały etat”. Partnerka lidera Ich Troje swoim doświadczeniem chętnie dzieli się także z internautami, wykorzystując do tego Instagram. To właśnie tam pokazuje „blaski i cienie” macierzyństwa. W ostatnim czasie zdradziła, że jej rodzina zmaga się z chorobą.

Ile dzieci ma Pola Wiśniewska?

Nie ulega wątpliwości, że jesień to czas, który „lubią” infekcje. Właśnie wówczas – szczególnie rodzice małych dzieci – muszą mierzyć się z chorobami, które atakują ich pociechy. Problem ten nie ominął także Poli Wiśniewskiej, która jest mamą szóstki dzieci. Poza synami z Wiśniewskim to także: Julia (już pełnoletnia), Adam, Pola oraz Piotr. W jednym z najnowszych wpisów zamieszczonych na Instagramie partnerka wykonawcy takich hitów, jak m.in.: „Powiedz” czy „A wszystko to, bo ciebie kocham” wyjawiła, że w jej domu zapanował „sezon chorobowy”.

Kolejny tydzień i kolejne dziecko chore. Oznacza to mniej więcej tyle, że od trzech tygodni niewiele śpię, w ogóle nie mam czasu dla siebie i już nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyszłam z domu. #bezkomentarza. Mam nadzieję, że u Was lepiej. Zdrowia dla wszystkich – napisała pod najświeższą fotografią.

Pola Wiśniewska na Instagramie

Wpis żony Michała Wiśniewskiego spotkał się ze sporym zrozumieniem ze strony internautów. Z ich odpowiedzi wynika, że sporo osób aktualnie mierzy się z podobnym problemem:

U nas znowu katar, młody przyniósł z przedszkola ,ja od wczoraj dołączyłam. Dużo zdrówka dla Was.

Zdrówka dla wszystkich, dla Pani cierpliwości, wytrwałości i snu. Ja walczę z zapaleniem ucha u jednej Gwiazdy i z przeziębieniem u drugiej Gwiazdy. Na szczęście reszta ekipy się trzyma. byle do wiosny i wszystko wróci do normy.

Rozumiem doskonale…

Ech, u mnie to samo... Jedno skończyło chorować, drugie zaczęło…

Wszystkim życzymy dużo zdrowia!

Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego na nowej fotografii. Noël patrzył prosto w obiektyw!
Jak wygląda Noël Wiśniewski? Żona lidera zespołu Ich Troje - Pola - wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie z malcem w roli głównej. "Jaki słodziak!" - nie mogą się nachwalić internauci.

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Pola Wiśniewska zdradziła, co dzieje się w jej domu. "Kolejne dziecko chore" to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.