Michalina z "Top Model" wydała oświadczenie. Wcześniej Krupa przywróciła ją do show

Michalina Wojciechowska, uczestniczka "Top Model", wydała oświadczenie. 23-latka odniosła się na Instagramie do swojego zachowania, które można było zobaczyć show. "Jestem kreowana na czarny charakter" - pisze kandydatka.

"Top Model 11". Michalina Wojciechowska wydała oświadczenie

W ostatnich odcinkach widzowie "Top Model" obserwowali zachowanie jednej z uczestniczek programu – Michaliny Wojciechowskiej. 23-latka często w niezbyt pozytywnym tonie wypowiadała się o koleżankach i kolegach z show. Telewidzowie nie przeszli wokół tego obojętnie i ruszyli do klawiatur, aby pozostawić po sobie dużo krytycznych komentarzy. Uczestniczka postanowiła wydać oświadczenie, które pojawiło się w jej instagramowej relacji po emisji kolejnego odcinka show. Kandydatka odniosła się w nim do swojego zachowania w programie.

Mam wrażenie, że sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak odcinki powstają i że istnieje coś takiego jak montaż. Zanim odcinek zostanie wyemitowany, przechodzi długą drogę przez wiele rąk i głów. Nie da się ukryć, że od kilku odcinków jestem kreowana na czarny charakter

– zaczęła Wojciechowska.

Nigdy nie powiedziałam, że moje koleżanki z programu nie są szczupłe. To, że mamy inne wymiary to fakt i było to wielokrotnie podkreślane w odcinku przez projektantów, jurorów i innych uczestników. To, że rynki są różne, a my nie mieliśmy wpływu na to, na jakim rynku się znajdziemy, również jest faktem

– wyjaśniła.

Michalina podzieliła się również swoimi wymiarami. Nawiązała w ten sposób do tego, że – według niej – wszyscy kandydaci powinni mieć równe szanse: "Jeżeli jesteśmy otwarci na różne typy sylwetek, to bądźmy też otwarci na niższe dziewczyny" – dodała.

fot. Instagram/@michalinawojciechowska

"Top Model 11" Joanna Krupa przywróciła Michalinę do programu

Michalina Wojciechowska pojechała z innymi uczestnikami na fashion week do RPA. Mimo ogromnych starań 23-letnia kandydatka otrzymała szansę na pójście tylko w jednym pokazie. Podczas panelu jury zdecydowało, że to ona powinna pożegnać się z programem. Michalina nie wróciła jednak po Polski, bo niespodziewanie została przywrócona do show przez Joannę Krupę. To pierwszy raz w historii "Top Model", gdy jurorka podjęła taką decyzję.

Jesteś my favourite (moją ulubienicą - przyp. red.). Kocham cię ponad wszystko. Jest mi bardzo przykro, że dostałaś tylko jeden pokaz, ale sumienie nie dałoby mi spać dzisiaj wieczorem, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś przywracam. Jesteś moim głosem, jesteś safe (bezpieczna - przyp. red.), bo chcę cię zobaczyć na fashion weeku

– argumentowała Krupa.

Choć uratowanie Wojciechowskiej przed eliminacją wzbudziło mieszane emocje wśród widzów, to nastąpiło w pełnej zgodzie z obowiązującymi zasadami show.

Zgodnie z regulaminem programu Joanna Krupa ma prawo przywrócić jednego uczestnika

– napisano na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

"Top Model 11". Kiedy finał programu?

Finał jedenastej edycji "Top Model" zaplanowano na środę, 7 grudnia. W przyszłym tygodniu widzowie zobaczą ostatnie zmagania kandydatów na fashion weeku. Przypomnijmy, że w show zostało już tylko sześcioro uczestników: Natalia Woś, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Borys Barchan i Michalina Wojciechowska.

Michalina z "Top Model" wydała oświadczenie. Wcześniej Krupa przywróciła ją do show

Michalina Wojciechowska w programie "Top Model", fot. Bartosz Krupa/TVN

"Top Model 11". Joanna Krupa złamała zasady show? Widzowie: "To są jakieś kpiny"
Joanna Krupa po raz pierwszy w historii "Top Model" uratowała kandydatkę przed eliminacją. Modelka przywróciła do show Michalinę, która po ogłoszeniu tego zalała się łzami. Jak na tę...

Oceń ten artykuł 7 9

Ogólna ocena Michalina z "Top Model" wydała oświadczenie. Wcześniej Krupa przywróciła ją do show to: 43% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.
Komentarze