Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska niemal rok po rozstaniu. Widzowie "M jak miłość" dostrzegli zmiany w zachowaniu aktorów. Wszystko przez nowe odcinki!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem - taka informacja pojawiła się w mediach na początku tego roku, tuż po tym, jak aktorka opublikowała na Instagramie oświadczenie. Para niezmiennie gra w "M jak miłość", a czujni widzowie śledzą losy serialowego małżeństwa Chodakowskich. Przy okazji sporo uwagi poświęcają również Kalskiej i Roznerskiemu...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem w „M jak miłość”

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli ze sobą zarówno zawodowo, jak i w życiu prywatnym. Sytuacja zmieniła się na początku roku – wówczas w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym aktorka zdradziła kulisy rozstania:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe (…). Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności (…).

Gwiazdy "M jak Miłość" rozstały się po kilku latach związku! Kalska ogłosiła koniec relacji z Roznerskim
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i... rozstanie! Gwiazdy "M jak Miłość" nie są już razem, a potwierdziła to na Instagramie sama aktorka. Co dokładnie napisała? Sprawdźcie!

Chociaż drogi Kalskiej i Roznerskiego rozeszły się na gruncie prywatnym, to w życiu zawodowym byli partnerzy wciąż ze sobą współpracują. W nowych odcinkach „M jak miłość” uczucie między Izą i Marcinem Chodakowskimi (w tych rolach właśnie Kalska i Roznerski) kwitnie, chociaż małżonkowie muszą stawiać czoła rozmaitym problemom. W minionym epizodzie „Emki” widzowie zobaczyli sporo scen z Izą i Marcinem, a gra aktorów zwróciła uwagę czujnych widzów. Niektórzy podzielili się swoimi przemyśleniami w komentarzach, nawiązując do życia prywatnego Ady i Mikołaja...

Widzowie „M jak miłość” komentują nowe odcinki z Kalską i Roznerskim

Zdaniem niektórych – mimo profesjonalizmu z obu stron – nie da się przeoczyć dystansu między Adą a Marcinem:

Ewidentnie widać u nich zmianę w grze aktorskiej po rozstaniu w życiu prywatnym... a zwłaszcza u Ady (…).

Czy tylko ja mam wrażenie, że ona jakoś "sztywno" gra? Wydaje mi się, że wcześniej miała jakoś więcej luzu w sobie.

Może dlatego, że gra zakochaną osobę z facetem, z którym się rozstała w prywatnym życiu.

Z kolei inna grupa internautów była pod wrażeniem serialowej historii, licząc na happy end:

Szkoda, że się rozstali w życiu prywatnym, super razem wyglądają.

Poprosimy więcej scen z tą cudowną parą.

Nasza piękna para – więcej scen z nimi.

Jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina w „M jak miłość”? To na razie słodka tajemnica produkcji, ale jedno jest pewne: scenarzyści nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Nowe odcinki „Emki” można oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w TVP 2.

Hit z Adrianą Kalską z ogromnymi zmianami w emisji! Widzowie grzmią w sieci: "Przestaję oglądać"
Ta informacja z pewnością nie ucieszy widzów oglądających serial: "Papiery na szczęście"! Jak podają media, wkrótce liczba premierowych odcinków produkcji z Adrianą Kalską ma...

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska niemal rok po rozstaniu. Widzowie "M jak miłość" dostrzegli zmiany w zachowaniu aktorów. Wszystko przez nowe odcinki! to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.