Mikołaj Roznerski wprost o końcu serialu. Padła konkretna data

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie filmik zapraszający do obejrzenia ostatniego odcinka serialu z jego udziałem. W opisie wspomniał o konkretnej dacie emisji. Co dokładnie wyjawił?

Mikołaj Roznerski – filmy i seriale

Mikołaj Roznerski z pewnością nie narzeka na nudę! Przystojny aktor ma na swoim koncie udział w wielu filmach i serialach. Projekty, w których gwiazdor brał udział, to: „Fighter”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Jak poślubić milionera?”, „Poskromienie złośnicy” i wiele innych. Od 2012 roku występuje w serialu: „M jak miłość”, a grany przez niego bohater – Marcin Chodakowski – przeżywa sporo rozterek.

40-latek w ostatnim czasie pojawił się również w nowej propozycji TVP. Teraz nastąpił czas pożegnania z produkcją, o czym sam zainteresowany poinformował na Instagramie. Wspomniał też o ostatnim odcinku serialu: „Będziemy mieszkać razem”.

Mikołaj Roznerski w „Będziemy mieszkać razem”

O czym jest wspomniany tytuł? Ile ma odcinków? Jak podaje Telewizja Polska, „Będziemy mieszkać razem” przedstawia losy różnych bohaterów:

(…) Pełna emocji opowieść o losach Polaków i Ukraińców w pierwszych dniach i miesiącach wojny w Ukrainie. Ukraińców, których z domów w ojczyźnie wypędziła wojna, przyjęli w swoich domach Polacy. Otworzyli swoje serca dla uchodźców, których życie legło w gruzach. To opowieść o sile miłości, nadziei i przyjaźni. O tym, że przetrwać możemy tylko razem.

Produkcja TVP liczy 6 odcinków. Ostatni z nich telewizyjna „Jedynka” wyemituje 12 kwietnia o godz. 20:35. Mikołaj Roznerski zamieścił na Instagramie wideo zapraszające na seans, dodając kilka słów „od siebie”:

A już jutro ostatni odcinek ,,Będziemy mieszkać Razem”. Uważam, że to super serial. A Ty? Serdeczności.

W jednej z wypowiedzi opublikowanych na instagramowej relacji dodał:

(…) To była super przygoda. Super serial – moim zdaniem.

Oglądacie „Będziemy mieszkać razem”?

Roznerski opowiedział o tym, co łączy go z Michaliną Sosną. Wspomniał też o Kalskiej!
Mikołaj Roznerski w serialu: "M jak miłość" gra Marcina Chodakowskiego. Ostatnio aktor został zapytany o relacje łączące go z koleżankami z planu "Mjm". Jak gwiazdor opisał znajomość z Michaliną Sosną i Adrianą Kalską?

Oceń ten artykuł 45 35

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski wprost o końcu serialu. Padła konkretna data to: 56% / 100%, uzyskana z: 80 głosów.