Mikołaj Roznerski wymownie o relacji z Adrianą Kalską. Co łączy aktora z Michaliną Sosną?

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska i Michalina Sosna grają w "M jak miłoś"”. Jakie relacje przystojny aktor ma z koleżankami z planu prywatnie? Co nieco zdradził w jednym z wywiadów!

Mikołaj Roznerski w „M jak miłość”

Mikołaj Roznerski ma na swoim koncie udział w wielu filmach i serialach. Przystojny aktor zagrał w takich produkcjach, jak m.in.: „Fighter”, „Asymetria”, „Jak poślubić milionera?”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Będziemy mieszkać razem”. Serialowa publiczność niemal od razu łączy go z „M jak miłość”. Roznerski wciela się tam w rolę Marcina Chodakowskiego, a historia wspomnianego bohatera wzbudza sporo emocji. Przez długi czas przystojny detektyw był bowiem w związku z Izą (Adriana Kalska). Scenarzyści postanowili jednak rozdzielić tę parę, a Izabela zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński). W nowych odcinkach małżeństwo Chodakowskich od dawna należy już do przeszłości, a Marcin jest w relacji z Kamą (Michalina Sosna).

Co ciekawe, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli razem także prywatnie. Sytuacja ta zmieniła się pod koniec 2021 roku. Mimo rozstania aktorzy wciąż wspólnie grają zarówno w spektaklach, jak i właśnie w „Emce”. „Miłosny trójkąt” – Marcin, Iza, Kama – to aktualnie jeden z najgorętszych wątków w serialu. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób historia relacji Chodakowskiego przenika także do „prawdziwego” życia. Jak odbiera to sam gwiazdor? Mikołaj Roznerski, w rozmowie dla „Pudelka”, opowiedział o tym, co prywatnie łączy go z Michaliną Sosną. Wspomniał również o relacji z Adrianą Kalską.

Mikołaj Roznerski o znajomościach z Michaliną Sosną i Adrianą Kalską

Mikołaj Roznerski gościł niedawno na pewnym wydarzeniu medialnym. Odpowiadając na jedno z zadanych mu pytań, wspomniał m.in. o stosunkach łączących go z koleżankami z planu „M jak miłość”:

Ze strony Marcina to wygląda tak, że faktycznie tam jest wielka miłość z Kamą graną przez Michalinę Sosnę. Natomiast ze strony Mikołaja to wygląda tak, że być może gramy na tyle wiarygodnie, że ludzie się identyfikują z tym (…). Z Michaliną się bardzo lubimy. Wydaje mi się, że lepiej grać z kimś, kogo się lubi (…).

W dalszej części swojej wypowiedzi odtwórca roli Chodakowskiego nawiązał także do znajomości z byłą partnerką:

(…) Wydaje mi się, że chyba dojrzałość polega na tym, że jak się człowiek rozstaje, to rozstaje się w dobrych relacjach.

Jak myślicie, co jeszcze twórcy „M jak miłość” przygotowali dla Marcina, Izy i Kamy?

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała niepokojące nagranie. "Samochód rozbity, kierowca w szoku"
Jedna z gwiazd serialu "M jak miłość" podzieliła się z internautami niepokojącym nagraniem. Małgorzata Pieńkowska, bo właśnie o niej mowa, zamieściła na instagramowej relacji wideo z incydentu drogowego. W komentarzu...

Oceń ten artykuł 15 5

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski wymownie o relacji z Adrianą Kalską. Co łączy aktora z Michaliną Sosną? to: 75% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.