Mleko za darmo w popularnej sieci sklepów?! Jest tylko jeden warunek

Mleko za darmo w Lidlu?! Do sieci sklepów wraca popularna promocja. Co należy zrobić, aby zaoszczędzić na zakupie tego produktu? Sprawdźcie szczegóły!

Lidl – wraca popularna promocja

Sieci sklepów często kuszą klientów atrakcyjnymi promocjami, które przyciągają tłumy. Korzystając ze specjalnych zniżek, można sporo zaoszczędzić na zakupie podstawowych produktów i nie tylko. Teraz Lidl wraca ze swoją popularną akcją promocyjną. Dla łowców okazji to nie lada gratka, bo w najbliższych dniach będzie można zaoszczędzić na zakupie mleka!

Lidl – mleko za darmo?

Sieć sklepów zaprasza swoich klientów do skorzystania z wyjątkowej promocji w ramach akcji "Lidl Plus chroni rodziny przed inflacją". Osoby, które kupią Mleko Pilos 1 l i zeskanują przy zakupie aplikację Lidl Plus, otrzymają 100% zwrotu ceny w postaci kuponu rabatowego. Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko do piątku, 19 sierpnia 2022 roku.

Lidl – szczegóły promocji na mleko

Akcja promocyjna Lidla brzmi naprawdę zachęcająco. Jest jednak niewiele czasu, żeby z niej w pełni skorzystać. Voucher, który pojawi się w aplikacji w dniu zakupu, będzie dostępny jedynie do soboty, 20 sierpnia 2022 roku. Kupon rabatowy można aktywować przy kolejnych zakupach za minimum 10 zł, z wyłączeniem napojów alkoholowych, w tym piwa, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz preparatów do początkowego żywienia niemowląt. W akcji można wziąć udział tylko raz. Szczegóły dotyczące promocji można znaleźć w aplikacji Lidl Plus.

Rossmann przeszedł sam siebie. Hity za grosze! Szał promocji w drogeriach
Promocyjne szaleństwo w Rossmannie. Sieć przygotowała dla swoich klientek i klientów niezwykle kuszącą ofertę, która z pewnością przyciągnie do drogerii prawdziwe tłumy. Obniżki...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze