Młoda kobieta miała przed sobą karierę pilotki. Zmarła 3 dni po ukąszeniu owada

Była młoda i miała przed sobą karierę: chciała zostać pilotką. Na przeszkodzie jej marzeń stanął niepozorny owad, które ukąszenie okazało się mieć najpoważniejszy ze skutków...

Śmiertelne ukąszenie

Sprawa dotyczy 21-letniej Brytyjki, Oriany Pepper. Kobieta zdała wszystkie potrzebne egzaminy w Oksfordzie, aby udać się na staż do Belgii, gdzie miała zdobyć potrzebne uprawnienia do pilotowania maszyn. Przebywała w Antwerpii, kiedy została ukąszona przez komara, tuż obok prawego oka. Wkrótce miejsce zaczęło puchnąć, a kobieta trafiła do szpitala, gdzie przepisano jej antybiotyki. 21-latka zasłabła dwa dni później. Ponownie przewieziono ją do szpitala, gdzie zmarła.

Przyczyna śmierci

Jak podają brytyjskie media, życia kobiety nie udało się uratować. Lekarze określili, co było przyczyną śmierci Oriany. Ukąszenie owada spowodowało zainfekowanie organizmu kobiety bakteriami gronkowca złocistego. Spowodował on powstanie septycznych zatorów w mózgu, które były bezpośrednią przyczyną śmierci młodej pilotki. Jak donosi BBC, przedstawiciel biura koronera powiedział, że nigdy wcześniej nie widział takiego przypadku. Sprawę skomentował także ojciec Oriany. To bardzo wzruszające słowa:

Kochała loty z tatą i bratem Oliverem. Poznała kogoś, kogo kochała, szkoliła się na pilota komercyjnego i spełniała swoje marzenia.

Niebezpieczny trend w Internecie. 8-latka i 9-latka nie żyją
Internet jest pełen niebezpieczeństw. Niestety często zdarza się, że ofiarami coraz to bardziej podejrzanych trendów stają się najmłodsi. W pogoni za popularnością robią sobie krzywdę, nie spodziewając się zagrożenia.

Piorun śmiertelnie raził mężczyznę na Giewoncie
Przed wyjściem w góry koniecznie należy sprawdzić pogodę. Wczoraj, 29 czerwca, na Giewoncie doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna przebywający na szczycie został porażony piorunem. Śmigłowiec przetransportował go do szpitala, mężczyzna jednak...


 
Oceń ten artykuł 0 0