Mocno wycięty strój kąpielowy i zmysłowa sesja w basenie. Marcelina Zawadzka podgrzewa atmosferę [FOTO]

Marcelina Zawadzka wskoczyła w mocno wycięty strój kąpielowy, a potem zapozowała przed obiektywem aparatu. W sieci opublikowała efekty zmysłowej sesji w basenie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Marcelina Zawadzka – kariera, Instagram

Marcelina Zawadzka należy do grona najpiękniejszych Polek. Miss Polonia 2011 nie przestaje zachwycać urodą. Piękne blond włosy, hipnotyzujące spojrzenie i uwodzicielski uśmiech to tylko kilka jej znaków rozpoznawczych. Modelka realizuje się także w roli prezenterki telewizyjnej. Widzowie mogli oglądać ją m.in. w magazynie „Pytanie na Śniadanie” czy podczas imprez sylwestrowych. Teraz spełnia się jako gospodyni programu „Farma”.

34-latka pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 648 tysięcy internautów. Na bieżąco mogą oni dowiadywać się, co słychać u ich ulubienicy. Marcelina chętnie publikuje treści związane zarówno z jej życiem zawodowym, jak i prywatnym. Nie brakuje kadrów z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i zwykłych wyjść na miasto czy chwil spędzanych na łonie natury.

Marcelina Zawadzka w basenie

Marcelina Zawadzka nie szczędzi też swoim fanom relacji z różnego rodzaju wyjazdów. Na Instagramie publikuje liczne kadry z urlopów, na których pokazuje, jak spędza czas. Tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami archiwalnymi fotografiami z Bangkoku. Modelka zapozowała w mocno wyciętym stroju kąpielowym.

Co prawda jestem już w tym swoim lesie (w Borach Tucholskich) ale nie chcąc Was tym zanudzać, wrzucę Wam kochani w sobotę jeszcze zdjęcia z pięknego basenu w Bangkoku. Byliście kiedyś BKK? Byliście w Borach Tucholskich - które miejsce wydaje Wam się bardziej pasować do mnie. (No tylko woda trochę inna) – napisała obok serii kadrów.

Internauci nie przeszli obok jej wpisu obojętnie. Sympatycy pięknej 34-latki natychmiast pospieszyli z komplementami.

Boska syrenka
Przepiękna
Najpiękniejsza Kobieta jaką kiedykolwiek widziałem
Wspaniale
Boskie zdjęcia - posypaly się pochlebstwa. 

Joanna Moro rozpala zmysły. Zapozowała w bieliźnie. "Rewelacyjnie" [FOTO]
Joanna Moro po raz kolejny udowodniła, że świetnie odnajduje się w roli modelki. Na Instagramie opublikowała efekty kobiecej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem aparatu zapozowała w bieliźnie!

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Mocno wycięty strój kąpielowy i zmysłowa sesja w basenie. Marcelina Zawadzka podgrzewa atmosferę [FOTO] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.