Modelki zwyciężyły drugą edycję programu "Ameryka Express"! Główna nagroda powędrowała do Karoliny Pisarek i Marty Gajewskiej-Komorowskiej!

Znamy parę, która wygrała drugą edycję programu "Ameryka Express"! Okazało się, że pierwsze na mecie pojawiły się Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta Gajewska-Komorowska! Modelki rywalizowały w ścisłym finale z braćmi Collins, a ich walka była niezwykle wyrównana! Gratulacje!

„Ameryka Express 2”. Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska wygrały program!

To była niezwykle zacięta walka! Nic dziwnego. W końcu w finale znalazły się trzy najlepsze pary programu. Jednak to właśnie modelki przybiegły najszybciej na metę, gdzie czekała na nie Daria Ładocha. Zwycięska para zgarnęła 100 tysięcy złotych! Miały mocnych przeciwników. W finale „Ameryki Express 2” ścigali się:

 • Paweł Deląg i Dariusz Lipka
 • Bracia Grzegorz i Rafał Collins
 • Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

Paweł Deląg i Dariusz Lipka odpadli po pierwszym dniu finałowego odcinka. Zatem w ścisłym finale walczyły tylko  modelki i bracia Collins.

Zaraz po finałowym odcinku odbędzie się również spotkanie na żywo z finalistami, które będzie emitowane na stronie facebookowej programu. Link do wydarzenia znajdziecie [TUTAJ].

„Ameryka Express 2”. Wielki finał!

Na początku trzynastego odcinka widzowie zobaczyli gwiazdy w zadaniu, które polegało na wykonaniu tradycyjnego, kolumbijskiego dania o nazwie arepa. Po tej misji uczestnicy programu musieli znaleźć ukryte hasło, które pozwoliło im wsiąść na motorówki i wyruszyć na kolejną misję. Gwiazdy błyskawicznie dotarły tym środkiem transportu na rajską, karaibską plażę. Na miejscu wzięli udział w zadaniu, które wymagało sporej sprawności fizycznej, między innymi pływania oraz trafiania do celu. Później musieli dotrzeć do centrum miasta. Tam z kolei zamienili się w sprzedawców lodów, po czym przeszli z koszem owoców na głowie, by w końcu odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie czekał na nich ostatni amulet w tym sezonie. Z tą misją najlepiej poradzili sobie bracia Collins, którzy zgarnęli nagrodę.

Najbardziej emocjonujące momenty pojawiły się podczas wyścigu po zakorkowanej Cartagenie, po której porozrzucane były kolejne wskazówki, jak dotrzeć na metę. Pierwsza para, która stanęła przed prowadzącą Darią Ładochą, wygrała drugą edycję programu „Ameryka Express”! A są to modelki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-KomorowskaGratulacje!

Uczestnicy „Ameryka Express" 2

Już jakiś czas temu poznaliśmy uczestników drugiego sezonu „Ameryka Express”. Na ekranie widzowie  mogli obejrzeć takie gwiazdy jak:

 • Karolina Pisarek (modelka, finalistka „Top Model”) z Martą Gajewską-Komorowską (modelka)
 • Patrycja Markowska (piosenkarka) z Żanetą Luberą (piosenkarka)
 • Iwona Burnat z Reggiem Benjaminem (uczestnicy programu „Żony Hollywood”)
 • Bracia Grzegorz i Rafał Collins (z programu „Odjazdowe bryki braci Collins”)
 • Grażyna Wolszczak (aktorka) z synem Filipem Sikorą
 • Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał (para z programu „19+)
 • Paweł Deląg (aktor) z Dariuszem Lipką
 • Marcin „Różal” Różalski (bokser) z Bartoszem Fabiańskim (zawodnik mieszanych sztuk walki)

Zobacz także:

"Ameryka Express 2". "Różal" ma mieszane uczucia do programu... Co się wydarzyło na planie?
To już koniec przygody w programie "Ameryka Express 2" dla Marcina Różalskiego. Razem z Bartoszem Fabińskim odpadli w ostatnim odcinku kultowej produkcji TVN. "Różal" zdradził, że nie było tak...

"Ameryka Express 2". Kto odpadł z programu? Było sporo łez!
Takiego obrotu zdarzeń nikt nie przewidział! W 11. odcinku "Ameryki Express" odpadła lubiana przez uczestników i widzów para. Jak do tego doszło? Które zadanie okazało się pechowe dla przegranych?...

Oceń ten artykuł 0 1