Modowa "wpadka" w "M jak miłość"? Monika Mielnicka opowiedziała anegdotę prosto z planu serialu

Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka z "M jak miłość", została poproszona na Instagramie o przytoczenie zabawnej historii z planu produkcji. Aktorki nie trzeba było długo namawiać! Odtwórczyni roli Lilki wspomniała o zabawnej pomyłce.

„M jak miłość”. Monika Mielnicka i Krystian Domagała w serialu

Monika Mielnicka to aktorka młodego pokolenia, która jest doskonale znana fanom serialu: „M jak miłość”. Jako Lilka Banach skradła serce Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała): syna Marka (Kacper Kuszewski) i Hani (Małgorzata Kożuchowska). Nieprzewidywalny los – kierowany ręką scenarzystów – najpierw zaprowadził nastolatków do Urzędu Stanu Cywilnego, by niedługo później doprowadzić do… rozstania zakochanej pary! To zdrada Lilki spowodowała, że małżeństwo Mateusza i jego ukochanej przestało istnieć…

Czy Lilka i Mateusz będą jeszcze razem? To na razie słodka tajemnica produkcji. W minionym sezonie skruszona Banachówna wróciła do Polski i próbowała odzyskać zaufanie Mateusza. Mocno zraniony Mostowiak nie był jednak w stanie jej wybaczyć. Po tym, jak uratował ją przed bezwzględnym Ethanem (Paweł Roman), postanowił na pewien czas wyjechać.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Wspomniane serialowe wydarzenia sprawiły, że Monika Mielnicka i Krystian Domagała mieli do zagrania wiele wspólnych scen. Teraz młoda aktorka wróciła we wspomnieniach do czasu pracy na planie „Emki”, dzieląc się pewną anegdotą. Monika Mielnicka została poproszona na Instagramie o przytoczenie zabawnej sytuacji związanej z „Emką” i spełniła tę prośbę!

Monika Mielnicka o zabawnej sytuacji z planu „M jak miłość”

Mielnicka zorganizowała na swoim profilu sesję „pytań i odpowiedzi”. Jedno z zagadnień dotyczyło „śmiesznej historii z planu”. Okazało się, że pewnego dnia serialowy Mateusz o mało co nie zagrał scen w… stroju aktorki! Monika Mielnicka na zdjęcia przyszła bowiem w luźnej, szarej koszulce i w dresowych spodniach. Domagała myślał więc, że jest to ubiór przygotowany dla niego i założył wspomniany zestaw.


Fot InstaStory @monika_mielnicka_official

We wrześniu 2022 Krystian Domagała pomylił ciuchy grające w scenie z moimi prywatnymi ciuchami i założył je na siebie. PS. Tak, przyszłam na plan w męskiej koszulce i dresach – wyjaśniła w opisie wyraźnie rozbawiona Mielnicka.

Lubicie wątek Mateusza i Lilki w „M jak miłość”?

"M jak miłość". Śmierć w serialu! Magda pogrąży się w żałobie
Nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TV dopiero po wakacjach, upłyną pod znakiem dramatycznych wydarzeń. Wiele wskazuje na to, że Magda (Anna Mucha) otrzyma tragiczną...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Modowa "wpadka" w "M jak miłość"? Monika Mielnicka opowiedziała anegdotę prosto z planu serialu to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.