Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni

Monika Chwajoł znana z programu: "Królowe życia" opublikowała serię zdjęć, na których pozuje w sukience z dość głębokim dekoltem. Chociaż w komentarzach królują komplementy, to nie zabrakło również kilku krytycznych słów. Zdaniem niektórych stylizacja nie do końca pasowała do charakteru uroczystości komunijnej, w której uczestniczka show brała udział.

„Królowe życia”. Monika Chwajoł i głęboki dekolt

Monika Chwajoł to uczestniczka show TTV pt.: „Królowe życia”, która – mimo zakończenia swojej przygody z programem – niezmiennie cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. To właśnie tam Chwajoł chętnie publikuje rozmaite posty, tym samym zdradzając, co u niej słychać. Jakiś czas temu do sieci trafiła niepokojąca wieść dotycząca jej zdrowia: Monika z „Królowych życia” trafiła bowiem do szpitala, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Monika z "Królowych życia" trafiła do szpitala: "Jestem po kolejnym zabiegu". Pokazała też zdjęcie!
Monika Chwajoł - doskonale znana widzom programu pt.: "Królowe życia" - od kilku dni przebywa w szpitalu. W obszernym opisie uczestniczka show TTV poinformowała o swoim stanie zdrowia, publikując także zdjęcie...

Ostatnia aktywność „Królowej życia” wskazuje na to, że czuje się już zdecydowanie lepiej, co bardzo cieszy jej internautów śledzących jej poczynania w sieci; obserwatorzy Moniki za każdym razem pozostawiają bowiem pod jej postami mnóstwo ciepłych słów i pozdrowień. Tym razem jednak – obok komplementów – pojawiły się także krytyczne komentarze, a wszystko za sprawą stylizacji zaprezentowanej przez Chwajoł. Do instagramowej galerii trafiły ujęcia przedstawiające Monikę w białej sukience z dość głębokim dekoltem. W opisie znalazł się hasztag sugerujący, iż właśnie w takim ubiorze Monika udała się na uroczystość komunijną, co stało się punktem wyjścia do dyskusji w komentarzach.

Krytyka i komplementy

Zdaniem niektórych użytkowników sieci Monika Chwajoł nie do końca trafnie wybrała stylizację na wspomniane wydarzenie:

Bardzo Panią lubię i cenię, ale faktycznie strój delikatnie mówiąc dość wyzywający jak na uroczystość w kościele i obecność małych dzieci, ale może się nie znam,

No sukienka fajna, ale nie na uroczystość w Kościele.

Monika z „Królowych życia” nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi, zaznaczając, iż nigdzie nie padła informacja o tym, w jakim stroju udała się na nabożeństwo w świątyni:

A skąd wiesz, że w niej byłam w kościele????? (…) Bawią mnie te komentarze, bo nikt nie zapytał, jak byłam ubrana w kościele.

Chwajoł nieco ostrzej odpowiedziała pewnemu obserwatorowi, który w krytyczny sposób odniósł się do jej wyglądu:

–  (…) Bez gustu, bez szacunku do dziecka komunijnego, bez zachowywania dress codu.

– Żegnam żałosną istotę. Żadna nędzna postać nie będzie mi mówiła, jak mam się ubierać bądź zachowywać. A bez gustu pewnie ty jesteś, skoro nawet nie masz zdjęcia (…).

Zdecydowaną większość komentarzy pozostawionych przez użytkowników sieci stanowiły jednak komplementy:

Moniko, cudownie wyglądasz,

Piękna kobieta i tyle w temacie. Ludzie, ile w Was jadu,

Cudowny widok.

Petarda.

A Wy, co sądzicie o takiej stylizacji Chwajoł?

"Królowe życia". Jacek na zdjęciu sprzed dwudziestu lat! "Jak Pudzian" - porównują internauci
Jak Jacek Wójcik z programu TTV pt.: "Królowe życia" wyglądał dwadzieścia lat temu? Mężczyzna postanowił zdradzić swoją tajemnicę, publikując na Instagramie archiwalny kadr. "Czym...

Oceń ten artykuł 42 144

Ogólna ocena Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni to: 22% / 100%, uzyskana z: 186 głosów.