Monika z "Rancza" na urlopie! Komarnicka wyjechała na rodzinne wakacje z ukochanym i synami [WIDEO]

Emilia Komarnicka-Klynstra podzieliła się na Instagramie relacjami z wakacji. Aktorka wyjechała na rodzinny urlop. Jak spędza czas z mężem i dziećmi?

Emilia Komarnicka-Klynstra wyjechała na wakacje z dziećmi i mężem

Emilia Komarnicka-Klynstra należy do grona polskich aktorek, które regularnie udzielają się w mediach społecznościowych. 38-latka na Instagramie dzieli się nie tylko publikacjami, które są bezpośrednio związane z jej działalnością zawodową. Znajdziemy tam również wiele prywatnych publikacji i szczerych przemyśleń na temat macierzyństwa czy relacji międzyludzkich. Ostatnio pojawiły się tam relacje z rodzinnego urlopu.

Jaka jest prywatnie? Jak wiele ma wspólnego z dr Agatą Woźnicką z "Na dobre i na złe" czy Moniką Korczab z "Rancza"? W wirtualnej galerii znajdziecie nagrania z wakacji, na których zarejestrowano wolne chwile spędzone w towarzystwie męża - Redbada Klynstry-Komarnickiego i synów.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra w tym roku będą świętować 7. rocznicę ślubu

Emilia i Redbad są małżeństwem od niemal 7 lat. Aktorska para wzięła ślub 12 sierpnia 2017 roku. Zakochani mają dwoje dzieci. Tymoteusz w tym roku będzie świętował 6. urodziny, a Kosma jest dwa lata młodszy.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki, fot. Podlewski/AKPA

Aktorka, która zazwyczaj pilnie strzeże prywatności najbliższych i rzadko pokazuje wspólne zdjęcia, zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała nagrania, na którym możemy zobaczyć, jak spędza wakacje z mężem i synami. W czasie urlopu nie zabrakło czasu na zwiedzanie czy wspólne spacery.

Od dziecka uwielbiałam podróże. Intuicyjnie czułam, że dają mi ogromny rozwój.
Dziś uświadamiam sobie dlaczego - kiedy wszystko jest nowe, mechanizmy i nawyki nie włączają się tak szybko, jest większa czujność, uważność, bo nie da się “tak jak zawsze”.
Im dalej kulturowo tym dla mnie lepiej, bo tym bardziej wytężam wszystkie zmysły.
Od kiedy są chłopaki (na razie) nie wypuszczamy się na drugi koniec świata - eksplorujemy Europę, ale to, co jest podstawą naszego podróżowania to d o ś w i a d c z a n i e.
I radość mnie wypełnia, kiedy chłopcy z ogromnymi ze zdziwienia oczami mówią - to nie wiedziałem, że jest coś takiego istnieje.

Chciałabym im pokazać cały Świat

- przyznała aktorka.

Komarnicka i Terrazzino przekazali radosne wieści! "Tydzień wakacji we dwoje" [WIDEO]
Emilia Komarnicka-Klynstra i Stefano Terrazzino - co ich łączy? Aktorka i tancerz przekazali fanom radosne wieści. Mowa o tygodniu warsztatów we dwoje.

Oceń ten artykuł 0 0