Wyszło na jaw, jak mówi do dzieci! Wyznanie Komarnickiej wywołało dyskusję

Emilia Komarnicka-Klynstra podzieliła się szczerym wyznaniem na temat macierzyństwa. Aktorka zdradziła, co mówi swoim dzieciom. Jej słowa wywołały dyskusję w sieci.

Emilia Komarnicka-Klynstra na Instagramie

Emilia Komarnicka-Klynstra jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Swój profil wykorzystuje nie tylko do promocji kolejnych projektów zawodowych, w których bierze udział. To tam dzieli się też przemyśleniami na temat codzienności, relacji międzyludzkich czy macierzyństwa. Dzięki temu wielbiciele serialowej Moniki z "Rancza" czy dr Woźnickiej z "Na dobre i na złe" mogą poznać jej prywatne oblicze.

38-latka od niemal 7 lat jest żoną aktora - Redbada Klynstry-Komarnickiego. Zakochani wzięli ślub 12 sierpnia 2017 roku. Wspólnie wychowują dwóch synów. Tymoteusz urodził się w 2018 roku, a dwa lata później na świecie pojawił się jego młodszy brat - Kosma. Ostatnio Emilia wyznała, jak wychowuje dzieci. Planuje ich przyszłość?

Emilia Komarnicka-Klynstra o synach

Komarnicka-Klynstra przyznała na Instagramie, że nie ma szczegółowej wizji na temat przyszłości swoich synów. Jej słowa zwróciły uwagę wielu osób.

Nie mam ambicji, żeby moje Dzieci kończyły najlepsze uniwersytety, czy zdobywały puchary, ale często słyszą ode mnie:

„Jesteśmy tu po to, by odnaleźć swój unikalny, boski talent.
Naszym zadaniem jest odnaleźć - co możesz dać światu.”

Każdy (bez wyjątku) człowiek jest obdarzony wyjątkowym talentem.
Nie ma nikogo na tej planecie, kto umiałby
to „coś”
robić tak dobrze, jak Ty.
Odkrycie tego to Twoja odpowiedzialność.

Jak na to wyznanie zareagowali internauci? 

Przepiękny post i cudne zdjęcie

Święte słowa i taka szczera prawda. Szkoda, że tak mało o tym się mówi i że inaczej uczy się dzieci

Bardzo mądre słowa. Dokładnie tak samo uważam

Podpisuję się obiema rękoma, w pełni zgoda! Myślę, że moment, kiedy ten talent odnajdujemy, daje nam dostęp do większego spełnienia i radości z życia

Nie ma chyba nic gorszego dla dziecka niż sytuacja, w której rodzice planują drogę życiową swego dziecka, nie uwzgledniając jego oczekiwań, potrzeb, zamiarów, a jedynie realizując swój plan na jego przyszłość

Emilia Komarnicka-Klynstra z mamą i synami. Widzicie podobieństwo? [WIDEO]
Emilia Komarnicka-Klynstra należy do grona aktorek, które chętnie i regularnie udzielają się w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie - w związku z Dniem Matki - pojawił się wyjątkowy post. 37-latka zamieściła szczery wpis na temat...

Oceń ten artykuł 39 23

Ogólna ocena Wyszło na jaw, jak mówi do dzieci! Wyznanie Komarnickiej wywołało dyskusję to: 62% / 100%, uzyskana z: 62 głosów.