"Na Wspólnej". Zaskakujące zmiany w serialu! Kilku aktorów zostanie usuniętych?

Widzowie "Na Wspólnej" przeżyją spore zaskoczenie po wakacjach! Producenci podjęli decyzję o zmianach w serialu. Sprawi to, że możemy już nie zobaczyć na ekranie kilku aktorów.

"Na Wspólnej" jest na antenie od prawie 20 lat

"Na Wspólnej" jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Produkcja trafiła do ramówki TVN na początku 2003 roku. Przez prawie 20 lat emisji wyprodukowano ponad 3 tysiące odcinków, które widzowie mogą oglądać w niemal każdy wieczór, od poniedziałku do czwartku. W ostatnim czasie stacja zdecydowała się jednak na duże zmiany w telenoweli. Zobaczymy je na ekranie już pod koniec tego miesiąca.

"Na Wspólnej" zmienia czołówkę!

Producenci "Na Wspólnej" poinformowali w mediach społecznościowych, że wkrótce odświeżona zostanie czołówka serialu. Choć nieznane są dokładne szczegóły dotyczące nowego intra, to wiele wskazuje na to, że nie zobaczymy już w nim kilku aktorów, którzy na przestrzeni lat pożegnali się z produkcją.

Nowa czołówka będzie nieprzewidywalna, intrygująca, najlepsza, wspólnotowa [...]. Pierwszy raz będzie sytuacja, gdy zobaczymy wszystkich w zgranym, fajnym gronie

– tak wypowiadają się na jej temat odtwórcy głównych ról.

"Na Wspólnej". Widzowie zadowoleni ze zmian

Widzowie wyrazili swoje zdanie na temat zapowiadanych zmian w komentarzach pod wpisem na instagramowym profilu "Na Wspólnej". Wielu internautów ciepło przyjęło tę informację i nie może doczekać się efektów pracy producentów serialu. Część z nich obawia się jednak, czy odświeżenie intra nie pójdzie o krok za daleko. Dlatego użytkownicy sieci często pytają, czy w czołówce pozostanie kultowa piosenka śpiewana przez Krzysztofa Krawczyka.

Oby tylko piosenka została

Już nie mogę się doczekać

No w końcu! Ile można było oglądać tę nieaktualną

Nareszcie

Mam nadzieję, że piosenka zostanie

– czytamy w komentarzach.

Dotychczas produkcja "Na Wspólnej" nie odpowiedziała na pytania zaciekawionych widzów. Dlatego fani telenoweli muszą poczekać na odpowiedzi do premiery odświeżonego intra. Nowa czołówka serialu pojawi się już w poniedziałek, 29 sierpnia. Wtedy stacja TVN pokaże 3479. odcinek "Na Wspólnej".

Kto z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Na parkiecie będzie się działo!
"Taniec z Gwiazdami" już za chwilę wróci na antenę! Na parkiecie z pewnością nie będzie brakowało emocji! Zobaczcie, kto z kim zatańczy w trzynastej edycji tanecznego show.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze