"Na dobre i na złe". Co dalej z Blanką i Mario? Zacznie domyślać się, kim jest mąż

Przed widzami "Na dobre i na złe" bardzo emocjonujące sceny! Milewska przeszuka gabinet męża, w którym znajdzie broń. Zacznie coraz bardziej dostrzegać prawdziwą twarz Mario. Wściekła zabierze psa i wyjdzie z domu. To koniec ich małżeństwa?

„Na dobre i na złe”, 919. odcinek. Blanka zrobi test ciążowy

Życie Blanki i Mario do tej pory było usłane różami. Zakochany po uszy Mariusz Milewski robił wszystko, aby jego ukochana była szczęśliwa. Podczas składania przysięgi małżeńskiej nie była świadoma, że jej mąż jest gangsterem. Kiedy kupił okazały dom, od razu uwierzyła w jego pokrętne tłumaczenia na temat źródła tak dużych pieniędzy. Choć córka Wiktorii Consalidy zaakceptowała jego trudną przeszłość i wierzyła, że mężczyzna zmienił się przy niej na lepsze, zacznie orientować się, że ten wciąż ją okłamuje. Do tej pory ignorowała wiele czerwonych flag, w ostatnim odcinku przekonała się, że tak naprawdę nie zna Mario. Mężczyzna nie tylko chce, aby żona jak najszybciej zaszła w ciążę, ale również nie pozwala jej robić specjalizacji.

„Na dobre i na złe”. Blanka jest w ciąży? Zrobi test

To jednak dopiero początek. Portal Świat Seriali podaje, że przed Blanką jeszcze wiele trudnych doświadczeń. Kobieta zacznie domyślać się, kim tak naprawdę jest Mario. Kiedy mąż wyjdzie z domu, zauważy, że wypadł mu kluczyk do gabinetu. Postanowi przeszukać pomieszczenie, a wtedy w jednej z szuflad znajdzie broń. Na dodatek zacznie kiepsko się czuć i wystraszy się, że jest w ciąży. Kupi w aptece test, a kiedy zobaczy wynik, wybuchnie płaczem. Będą to jednak łzy ulgi. Test wykaże, że Blanka nie zostanie mamą. Wieczorem w zdecydowany sposób oświadczy mężowi, że żąda prawdy na temat tego, czym tak naprawdę się zajmuje. Ten znowu ją okłamie. Milewska zdenerwuje się tak bardzo, że zrzuci wszystko ze stołu, weźmie szczeniaka i wściekła wyjdzie z domu. Co dalej z ich małżeństwem? Emisja 919. odcinka „Na dobre i na złe” odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 20:55 w TVP2.

"Na dobre i na złe". Przerwa w emisji serialu. Kiedy nie będzie odcinka?
Widzowie "Na dobre i na złe" będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Czeka ich przerwa w emisji serialu. Kiedy nie będzie nowego odcinka?

Oceń ten artykuł 14 6

Ogólna ocena "Na dobre i na złe". Co dalej z Blanką i Mario? Zacznie domyślać się, kim jest mąż to: 70% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.