"Na dobre i na złe". Przerwa w emisji serialu. Kiedy nie będzie odcinka?

Widzowie "Na dobre i na złe" będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Czeka ich przerwa w emisji serialu. Kiedy nie będzie nowego odcinka?

„Na dobre i na złe”. Nie będzie nowego odcinka w majówkę

„Na dobre i na złe” to bez dwóch zdań jeden z najdłużej emitowanych i najbardziej popularnych polskich seriali. Pierwszy odcinek trafił na antenę w 1999 roku, a wkrótce produkcja stała się hitem. Od ponad 20 lat widzowie mogą śledzić nie tylko wątki związane z leczeniem pacjentów, ale także te dotyczące życia prywatnego lekarzy z Leśnej Góry. Choć w miejsce pierwszej „ekipy” pojawiły się zupełnie nowe twarze, serial wciąż ma wielu miłośników, którzy nie mogą czekać się kolejnych epizodów. Mamy jednak dla nich złą wiadomość. „Na dobre i na złe” nie zostanie wyemitowane 1 maja. Oznacza to, że na kolejny odcinek trzeba będzie poczekać do 8 maja.

„Na dobre i na złe”. Anna Szymańczyk dołączyła do obsady

W ostatnich odcinkach „Na dobre i na złe” zaszły poważne zmiany w obsadzie. Decyzję o rozstaniu z produkcją podjęła Marta Żmuda Trzebiatkowska, która grała Hanię Sikorkę przez niemal 6 lat. Jej odejście wiązało się również z pożegnaniem innej postaci – laboranta Miłosza, w którego wcielał się Mikołaj Roznerski. Ich wątek zakończył się w bardzo wzruszający sposób. Lekarka zaszła w upragnioną ciążę i zdecydowali się razem wyruszyć po lepsze życie. Nie zabrakło jednak tragedii. Tu z kolei mowa o rozstaniu z Oleną (Tetiana Malkova), która tuż przed śmiercią urodziła synka.

Z Leśnej Góry w jednym momencie zniknęło aż 3 bohaterów. Do obsady „Na dobre i na złe” dołączyła jednak Anna Szymańczyk, która wciela się w postać Igi Kaczorowskiej. Nowa lekarka nie boi się mówić, co myśli i robi wszystko, aby pomóc swoim pacjentom. Coraz bardziej zaognia się też konflikt między nią a profesorem Markiewiczem (Marcin Troński), z którym ma do wyrównania rachunki z przeszłości. Wygląda na to, że widzowie hitu TVP nie będą mogli narzekać na brak emocji!

"Komisarz Alex". Co stanie się z Andrzejem Sochoniem? Jacek Knap żegna się z serialem
Przed nami już tylko jeden odcinek "Komisarza Alexa" z udziałem Jacka Knapa. Wiadomo już, jak zakończy się wątek komisarza Andrzeja Sochonia. Policjant przeżyje?

 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Na dobre i na złe". Przerwa w emisji serialu. Kiedy nie będzie odcinka? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.