Nagłe zmiany w emisji "Detektywów". Co dalej z popularnym paradokumentem?

TVN po 11 latach reaktywował "Detektywów". Teraz stacja wprowadza nagłą zmianę w ramówce. Na antenie pojawi się więcej odcinków popularnego paradokumentu.

"Detektywi" wrócili na antenę po 11 latach

"Detektywi" powstali w 2005 roku na bazie sukcesu serialu "W11 – Wydział Śledczy", który zapoczątkował modę na paradokumenty w polskiej telewizji. Widzowie mogli śledzić w tej serii sensacyjne sprawy rozwiązywane przez byłych pracowników policji, m.in.: porwania, zaginięcia czy nawet zabójstwa. W 2012 roku serial zniknął z anteny z powodu niezadowalających wyników oglądalności.

TVN niedawno podjął jednak decyzję o reaktywacji "Detektywów". Od września stacja pokazuje odświeżoną serię, której głównymi bohaterami są Anna Potaczek i Maciej Dębosz – para śledczych doskonale znana z "W11". Nowe odcinki wyraźnie różnią się od poprzednich. Nie zobaczymy w nich starej obsady, bo w role detektywów i asystentów wcielili się inni aktorzy.

Więcej "Detektywów" na antenie TVN

Kolejne odcinki "Detektywów" były dotychczas emitowane od poniedziałku do środy o godz. 16:50, natomiast w czwartki i piątki o tej samej porze pokazywano nowy paradokument – "Zapisane w gwiazdach".

Od przyszłego tygodnia ma się to jednak zmienić. TVN zamierza ograniczyć emisję serialu "Zapisane w gwiazdach", który wypada z czwartkowej ramówki. Jego miejsce zajmą "Detektywi", których teraz będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 16:50. Natomiast paradokument "Zapisane w gwiazdach" ma być pokazywany tylko w piątki o 16:50.

Ponadto TVN zwiększył liczbę nowych odcinków "Detektywów". Jesienią widzowie zobaczą 47 epizodów zamiast zaplanowanych wcześniej 36.

Oceń ten artykuł 14 0

Ogólna ocena Nagłe zmiany w emisji "Detektywów". Co dalej z popularnym paradokumentem? to: 100% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.