Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego na nowym zdjęciu. Maluch patrzył prosto w obiektyw!

Jak wygląda Noël Wiśniewski? Żona lidera zespołu Ich Troje - Pola - wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie z malcem w roli głównej. "Jaki słodziak!" - nie mogą się nachwalić internauci.

Michał Wiśniewski – dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Lider zespołu Ich Troje doczekał się szóstki pociech. Z drugą żoną – Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz – czerwonowłosy piosenkarz ma syna: Xaviera oraz córkę: Fabienne. Owocami miłości muzyka i Anny Świątczak są dwie córki: Etiennette i Vivienne. Z obecną partnerką – Polą – Wiśniewski wychowuje dwóch chłopców. Falco Amadeus przyszedł na świat w styczniu 2021 roku, a Noël Cloé: w maju br.

Od momentu narodzin młodszego synka Poli i Michała Wiśniewskich minęło już kilka miesięcy. Jak obecnie wygląda Noël? Odpowiedź przynosi Instagram, a ściślej: profil piątej żony Michała Wiśniewskiego. To właśnie tam pojawiło się nowe zdjęcie chłopca.

Pola Wiśniewska pokazała najmłodszego syna na Instagramie

Informacja o tym, że Pola Wiśniewska jest w kolejnej ciąży, mocno ucieszyła internautów. Kiedy kilka miesięcy później małżonkowie ogłosili, że Noël Cloé jest już z nimi, także otrzymali mnóstwo radosnych komentarzy. Od momentu narodzin chłopca użytkownicy Instagrama mogą śledzić, jak zmienia się maluch. Najnowsza publikacja przedstawia pociechę Wiśniewskich w momencie ziewania. Twarz Noëla zajmuje cały kadr!

Rozkoszna fotografia nie mogła przejść w sieci bez echa. Sekcja komentarzy po brzegi wypełniła się komplementami oraz miłymi słowami:

Śliczny.

Jaki słodziak!

Dzień dobry, maluszku słodki.

Czekacie na więcej fotografii ukazujących rodzinę Michała Wiśniewskiego?

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje w zaskakującej wersji. Tak przedstawiła go... sztuczna inteligencja!
Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje niedawno pochwalił się zdjęciem wygenerowanym przez sztuczną inteligencję. Na karze muzyk został zaprezentowany w niecodziennej wersji. Jak wygląda?

Oceń ten artykuł 0 0