Jacek Łągwa na oryginalnej fotografii. Tak muzyka z zespołu Ich Troje przedstawiła sztuczna inteligencja

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje niedawno pochwalił się zdjęciem wygenerowanym przez sztuczną inteligencję. Na karze muzyk został zaprezentowany w niecodziennej wersji. Jak wygląda?

Jacek Łągwa i zespół Ich Troje

Zespół Ich Troje zapisał się na kartach polskiej muzyki rozrywkowej. Czasy świetności formacji przypadały na przełom lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Grupa wylansowała takie przeboje, jak m.in.: „A wszystko to (bo ciebie kocham)”, „Powiedz”, „Zawsze z tobą chciałbym być” i wiele innych.

Ich Troje założyli: Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. W mediach często pojawiają się informacje na temat czerwonowłosego artysty, który doczekał się szóstki dzieci. Nie brakuje także artykułów na temat drugiego z wymienionych panów. Sam Łągwa raczej rzadko „zdradza”, jak wygląda jego życie pozazawodowe. Należy jednak do aktywnych użytkowników Instagrama, gdzie publikuje rozmaite posty. W ostatnim czasie pochwalił się kadrem, na którym… z trudem go rozpoznać!

Jacek Łągwa na Instagramie

Jacek Łągwa ma na Instagramie spore grono fanów. Niedawno ich oczom ukazała się fotografia przedstawiająca współtwórcę zespołu Ich Troje w zaskakującym wydaniu. Wyrzeźbiona sylwetka, siwe włosy, zarost – tak Łągwę przedstawiła… sztuczna inteligencja!

O tym, że zdjęcie zostało stworzone przez AI, świadczyć może hasztag dodany do wspomnianego kadru. Muzyk z nutą humoru odniósł się do tego, co powstało, przyznając w opisie:

A może by tak jakaś dieta, siłownia?! Chyba by mi nie zaszkodziło.

U Jacka Łągwy nastał czas zmian. W sierpniu zdradził, że postanowił poczynić kolejny krok w swojej edukacji i zamierza wrócić na studia:

Kryzys wieku średniego objawia się na różne sposoby. Ja na przykład w wieku 54 lat… zostałem studentem Politechniki Łódzkiej, a dokładnie: Wydziału Elektrotechniki. W 2024 roku juwenalia będę oglądał z drugiej strony sceny!!!

My już życzymy mu samych sukcesów!

Michał Wiśniewski opublikował rozkoszne nagranie z synkiem. Tak teraz wygląda Falco Amadeus!
Michał Wiśniewski to dumny tato szóstki dzieci. Lider zespołu Ich Troje zdradził na Instagramie, jak jeden z jego synów - Falco - spędzał czas na zabawie. W ruch poszła kamera, a wideo trafiło do sieci.

Oceń ten artykuł 0 0