Najnowszy teledysk Bring Me The Horizon "Throne" zdobywa wielką popularność!

Brytyjska grupa znana pod nazwą Bring Me The Horizon udostępniła na swoim kanale YouTube nowe wideo. Klip do utworu "Throne" cieszy się coraz większym uznaniem u Internautów. Po 5 dniach liczba wyświetleń dochodzi do 2,5 mln!

Zespół Bring Me The Horizon zajmuje się muzyką rockową. Utwory z nadchodzącej płyty "That's the Spirit" i najnowszy teledysk do kawałka "Throne" docenili jednak nie tylko fani cięższych brzmień, ale też ci, którzy trafili na niego przeglądając najpopularniejsze nowości muzyczne.

Wideo jest intrygujące, ujęcia bardzo artystyczne, a sam utwór zawiera w sobie sporo elektronicznych brzmień, które przekonują do tej kapeli słuchaczy otwartych na różne rodzaje muzyki.

Ciekawa jest historia nazwy zespołu, która ma związek z filmem "Piraci z Karaibów", gdzie Kapitan Jack Sparrow krzyknął: "Now... Bring me that horizon!". Muzycy zmienili odrobinę formę i tak powstało Bring Me The Horizon.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia i posłuchania nowego nagrania brytyjskiej grupy! Warto urozmaicić sobie wakacyjną playlistę.

Oceń ten artykuł 6 0

Ogólna ocena Najnowszy teledysk Bring Me The Horizon "Throne" zdobywa wielką popularność! to: 100% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze