Narzeczona uczestnika "X Factor" zmarła w dniu ślubu. Muzyk żegna ukochaną

Artysta opublikował poruszający wpis, w którym inofrmuje o śmierci swojej ukochanej: "[...] miłość mojego życia odeszła we wczesnych godzinach porannych w niedzielę 18 czerwca. To miał być najszczęśliwszy dzień naszego życia". Para wychowywała wspólnie 8-miesięczne dziecko.

Tom Mann - prywatnie i zawodowo

Tom Mann pojawił się na scenie telewizyjnego programu „X Factor” wraz z zespołem Stereo Kicks. Swoich sił próbował także w występach solowych. Artysta zyskał spore grono fanów, zaczął realizować zawodowe plany związane z tworzeniem tekstów piosenek oraz działalnością w świecie muzyki. W maju br. informował o nagrodzie BMI Pop Awards 2022 przyznanej przez Broadcast Music, Inc.

Prywatnie wychowuje synka, który przyszedł na świat w październiku 2021 roku. Rodzice: Tom Mann oraz Danielle Hampson 8 miesięcy temu powitali na świecie nowego członka rodziny, a nowiną podzielili się z obserwatorami w sieci.

Bowie Andrew Mann. Urodzony 18.10.2021. Na zawsze zmieniłeś nasze życie – pisała wówczas ukochana muzyka.

Nigdy nie znałem takiej miłości - jesteś już dla mnie wszystkim Bowie. @danihampson, jestem dumny z twojej siły […]. Jesteś niesamowita – dodawał artysta.

Muzyk żegna ukochaną

Narzeczeni planowali ślub. Niestety, w sieci pojawiła się wstrząsająca wiadomość. Danielle Hampson zmarła 18 czerwca 2022 roku. Tom Mann pożegnał ukochaną w poruszających słowach zawartych w instagramowym wpisie. Kobieta odeszła w dniu, w którym razem z muzykiem mieli powiedzieć sobie głośne: „Tak”.

Moja ukochana Dani — moja najlepsza przyjaciółka, moje wszystko i więcej, miłość mojego życia — odeszła we wczesnych godzinach porannych w niedzielę 18 czerwca. To miał być najszczęśliwszy dzień naszego życia, a stał się czymś nieodwracalnym i łamiącym serce. Wypłakałem ocean łez.

Nie dotarliśmy do ołtarza, nie mieliśmy szansy wypowiedzieć przysięgi czy zatańczyć pierwszego tańca. Wiem jednak, że byłaś świadoma tego, że jesteś moim całym światem i najlepszym, co mnie spotkało – wskazuje artysta.

"Już zawsze będę tęsknić"

Mann dodaje, że jest do dla niego niezwykle trudna sytuacja, z którą musi sobie poradzić ze względu na dziecko. Podkreśla, że chce wychować syna tak, jak planowali to wspólnie z narzeczoną.

Obiecuję, że zrobię wszystko, aby wychować Bowiego tak, jak zawsze chcieliśmy. Obiecuję, że będzie wiedział, jak niesamowita była jego mamusia. Obiecuję, że będziesz dumna – tłumaczy.

Na ten moment nie ujawniono przyczyny śmierci kobiety.

Nie żyje uczestniczka "Mam talent". Wokalistka miała 31 lat
Artystka zachwyciła jurorów i publiczność. Za wykonanie swojej autorskiej piosenki otrzymała owacje na stojąco, a także "złoty przycisk", który automatycznie przeniósł ją prosto do półfinału programu. W trakcie zdjęć wokalistka musiała...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze