Nastolatek stał się milionerem. Wszystko za sprawą Bitcoinów!

Historie o ludziach, którzy stali się bogaczami dzięki Bitcoinom, pojawia się coraz więcej. Zwłaszcza że teraz kryptowaluta cieszy się ogromnym wzrostem wartości! Erik Finman z pewnością nie spodziewał się, że rzeczywiście uda mu się zostać milionerem.

Wystarczyło poświęcić 1000 dolarów, które dostał od babci, by w niedługim czasie cieszyć się fortuną. Erik Finman zainwestował wspomnianą kwotę w 2011 roku, gdy jeden Bitcoin warty był 12 dolarów. Zakupił ich łącznie około 100. Po latach jego wartość drastycznie wzrosła, zapełniając kieszeń młodzieńca 1,09 mln dolarów. Obecna wartość Bitcoina wynosi 2,7 tys. dolarów.

To nie była jedyna okazja, by zwiększyć majątek. W momencie, gdy wartość bitcoina sięgała 200 dolarów, Finman otrzymał od inwestora możliwość wyboru 300 Bitcoinów lub 100 tys. dolarów. Chłopiec wyczuł temat i wybrał kryptowalutę.

Erik Finman z pewnością ma żyłkę do interesów, bo już w tamtym czasie założył się z rodzicami, że jeśli zostanie milionerem do 18 roku życia, to nie będzie musiał uczęszczać do college'u. Jak widać, zakład wygrał. Teraz nastolatek zajmuje się inwestycjami reszty rodziny, która po sukcesie Erika przychylniej zerka w stronę kryptowaluty. Nastolatek od najmłodszych lat wykazał się umiejętnościami biznesowymi.

Oceń ten artykuł 7 3

Ogólna ocena Nastolatek stał się milionerem. Wszystko za sprawą Bitcoinów! to: 70% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.