Natalia z "Love Island" już tak nie wygląda! Pochwaliła się nowym kolorem włosów. "Jak wam się podoba?" - pyta w sieci [ZDJĘCIA]

Natalia z 2. edycji show: "Love Island. Wyspa miłości" zafundowała sobie nie lada metamorfozę! Uczestniczka programu wrzuciła na swój Instagram nowe fotki, na których prezentuje swój nowy kolor włosów. "Jak wam się podoba?" - zapytała w opisie.

„Love Island. Wyspa miłości”. Natalia z 2. edycji i nowa fryzura

To się nazywa metamorfoza przez duże „M”! Natalia Lieber, która pojawiła się m.in. w programie: „Love Island 2”, postanowiła zmienić swój wizerunek, stawiając na „odświeżenie” fryzury. Miejsce czarnych włosów zastąpiły więc znacznie jaśniejsze oraz dłuższe pasma, a całość sprawia, że Natalia wygląda fantastycznie! O tym, że również tak się czuje, świadczyć mogą jej słowa zamieszczone pod najnowszym postem:

JAK WAM SIĘ PODOBA? Od dwóch miesięcy czekałam na ten dzień! Dziewczyny zrobiły mi najpiękniejszą metamorfozę; 18h zmiany koloru włosów techniką air touch, aby włoski były w jak najlepszym stanie (…), i 3h przedłużania malusieńkimi i prawie niewyczuwalnymi nano kapsułkami (…). I MAMY TO piękny, zimny, beżowy blond DZIĘKUJĘ!

– przyznała Natalia, nie kryjąc ekscytacji.

„Bogini"

Jak na taką zmianę w wyglądzie zareagowali internauci śledzący instagramowy profil Natalii? Zdecydowaną większość pozostawionych przez nich komentarzy stanowią komplementy, co świadczy o tym, że Natalia w takim wydaniu bardzo im się spodobała.

Cudnie, o wiele lepiej niż w czarnych,

Najpiękniejsza! Włosy pasują ideaaaaalnie! 

Wow, wow, wow, Zdecydowanie lepiej w jasnych. Dla mnie bomba,

Bogini,

To jest zdecydowanie Twój kolor!

– czytamy w odpowiedziach. Natalia Lieber dała się poznać jako żywiołowa i pełna energii uczestniczka 2. sezonu programu pt.: „Love Island. Wyspa miłości”, prowadzonego przez Karolinę Gilon. Co ciekawe, nie był to jej pierwszy występ przed kamerami; wcześniej Natalia pojawiła się bowiem w 4. edycji „Projektu Lady”.

Sylwia Madeńska pozuje w staniku i zachwyca formą. "Kwintesencja kobiecości"
Sylwia Madeńska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w staniku i rozpiętych spodniach. Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Love Island" zachwyciła fanów swoją formą. Po smutku...

Oceń ten artykuł 4 5

Ogólna ocena Natalia z "Love Island" już tak nie wygląda! Pochwaliła się nowym kolorem włosów. "Jak wam się podoba?" - pyta w sieci [ZDJĘCIA] to: 44% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze